Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Zájezdy v programu Senior 55 +

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele Jarmila1013

Diskuze: Zájezdy v programu Senior 55 +

Diskuze založena: 15. Července 2011 - 7:16
Autor/ka diskuze: Jarmila1013

 

Chci se podělit o svou zkušenost se všemi, kdo se zlákáni nabídkou „Senior 55+“ vydají na přesezonní a posezonní zájezdy do vybraných destinací.

 

Vydala jsem se jako doprovod 85letého seniora na zájezd na Kypr zprostředkovaný společností Quality tours. V nabídce bylo inzerováno 7 nocí ve 4* hotelu s polopenzí a výlety. Se vším jsme byli spokojeni až na jednu – a to poměrně závažnou – věc.

 

V den odletu (v noci ze soboty na neděli) jsme nespali, protože odlet byl ve 4.20 ráno a na letiště jsme odjížděli v 01.30 ráno. Kromě toho, že jsme přišli o uhrazenou standardní nedělní snídani,  jsme byli zbaveni normálního odpočinku, takže z avizovaných sedmi nocí v hotelu se stal reálně pouze šest.

 

Když nám byla tato skutečnost v pátek před odletem oznámena, samozřejmě jsme protestovali (a to všichni, koho se to týkalo), ale nebylo nám to nic platné. Na mou námitku, že jde o zájezd určený seniorům a pro ty je takovýto způsob jednání zcela nevhodný, jsem se dozvěděla, že je údajně o „první podobnou skutečnost“ v praxi CK. To však nic nemění na tom, že CK jednala nepřijatelně a nenašla vhodné, věku a zdravotnímu stavu členů zájezdů odpovídající řešení. Tato situace negativně zasáhla psychiku většiny zúčastněných a zkazila dojem z jinak velmi pěkného zájezdu.

 

Řada z nás prohlásila na uvedené informační schůzce, že kdyby věděli, jakým způsobem bude řešena doprava, takový zájezd by si nevybrali. A protože senior, jehož jsem doprovázela, byl tímto postupem zcela otřesen a nadlouho vykolejen z běžného životního režimu, rozhodla jsem se věc po návratu řešit klasickou stížností na CK.

 

V odpovědi na naši reklamaci nám byla nabídnuta sleva 5 % na další u společnosti realizovaný zájezd. To však ze zřejmých důvodů již využít nehodláme, a to nejen proto, že lidé v tomto věku se na takové zájezdy nevydávají běžně – ale hlavně proto, že s touto společností již podobnou skutečnost opakovat nehodláme. Na pro nás přijatelné řešení nabídnuté v odmítnutí reklamace již pak CK nereagovala.

 

Závěrem – varuji všechny seniory, kteří by chtěli podniknout něco podobného. Pokud se připraví i na takovouto variantu, je to v pořádku. Neseriózní cestovní kanceláře však na podobnou situaci pochopitelně dopředu neupozorňují. A k takovým je nutno počítat i zmíněnou CK.

 

Jarmila

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Jarmila1013

Zájezd byl fajn až na tu dopravu...

Jak už jsem psala, všecko bylo fajn až super - jen ten závěr, který nám pokazil dojem, kdyby nebyl...  Je třeba být připraven na takovou eventualitu, aby nás nezaskočila. Všem přeji hodně pěkných zážitků! Jarmila 1013

Obrázek uživatele redakce

Diskuse k zájezdům

Dobrý den,

jelikož se vyskytovaly stejné diskuse s nadpisem Zájezdy v programu Senior 55+ a Výlety v programu Senior 55+, tu druhou, u které nebyly diskusní příspěvky, jsem smazala, abychom tady neměli duplicity.

Lucia z redakce

 

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou.

Přejeme všem krásný den

Obrázek uživatele Marta

RE Zájezdy pro seniory

Tak to je zajímavé sdělení pro nás všechny. Alespoň jsme se dozvěděli, s čím vším se musí počítat. Když je člověk nenadále zaskočen takovou příhodou daleko hůř jí potom nese. Myslím si, že zvlášť seniorům by se měly cestovní kanceláře vyvarovat něco takového provést, protože tito hůř snáší takové změny. Už samotná cesta bývá pro staršího člověka stresující (většinou) a když se potom ještě k tomu přidá něco takového, tak je všechno špatně a myslím, že si člověk pak další cestování odpustí zcela. A to je škoda.

 

 

 

Obrázek uživatele babčahanča

Zájezd

Už jsem slyšela velké stížnosti na tyto zájezdy- špatný hotel, nevyhovující strava a ledabylé jedníní....

babčahanča

Dnes je:
Čtvrtek 29. 10. 2020

Svátek má:
Silvie

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

dárek k výročí svatby

 Nemáte zač. Ať se Vám let také líbí. ...

dárek k výročí svatby

 Dobrý den, pane Houdku. Děkuji za Vaši reakci. Manželka má moc ráda jižní Čechy, takže uvažuji ...

dárek k výročí svatby

Dobrý den, předem gratuluji ke krásnému výročí i k rozhodnutí zakoupit let balonem. Z vlastní zkušen ...

dárek k výročí svatby

Dobrý den, předem gratuluji ke krásnému výročí i k rozhodnutí zakoupit let balonem. Z vlastní zkušen ...

Pokec, začínající na P

 Pomřeli jsme, jasná zpráva,redakce  prostor nedává.Loučíme se, jinam jdeme,sbohem Jarmilo ...

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 0 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design