Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím každého, kdo nakoukne! ♥

Vánoční čas se blíží, pečeme, uklízíme, nakupujeme a tak bych Vám všem chtěla popřát klidný adventní čas, vánoční pohodu ve společnosti svých blízkých a příští rok plný dobrých zpráv, klidu a hlavně prožitý ve zdraví! A budu moc ráda, když se tu zase sejdeme v hojnějším počtu a hlavně celá naše príma parta! Mějte se moc hezky to, ze srdce přeje poletucha ♥

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

Také nakukuji děvčata

 Ahoj, nevím co se ve mně pohnulo, ale vzpomněla jsem si na naše zlaté časy. Na časy, kdy jsme se tu válely smíchy, psaly básničky, povídky a radovaly se z úspěchů druhých. Jsem nyní více na íčku, mám tam dost osobně známých, ale to pravé přátelství jako tady, to tam jaksi chybí. Stále žiji se svým Bertíkem, v posledních dnech má trápení se zády, ale bude mu v dubnu deset, tak se asi hlásí stáří. ataky bych byla pro, rozjet to tady jako dříve, byly to super chvíle.

Obrázek uživatele Maruš

Zdravím všechny co nakouknou.

 Ztracená ovečka se po delší odmlce opět hlásí a navštěvuje náš starý osiřelý veb.A vida,už tady mám i postrádané znaky se smajlíky a na úpravu fotografií.Tak nám ten rok zase  proklouznul mezi prsty a budou tady zase Vánoce,svátky klidu a míru.Jsem v jednom kole.i přes to,že do práce už nechodím.Vaření,zahrada a práce kolem domku.Prostřední vnučka se dala se svým chlapcem do stavby domku,tak když je potřeba,tak pomůžu s vařením.Nenudím se.a když je čas,tak sednu k PC.Ve stálém kontaktu na Skype jsem se Zdeničkou.Tak Vám přeji děvčata samé hezké dny a především zdravíčko.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Marta

Pozdravení pro Jitušku-Poletušku

Taky ahóóój. Vidím, že sem vlastně nikdo jiný nezavítal. Jenom je tu článek od redakce o inkontinenci a jako vždy několik článků od Smilana. Ale co, aspoň někdo se tu zastaví. Brzy budou Vánoce a a jeden z posledních článků je z těch co už byly.

Tak pěkné dny  Poletuško. 

Obrázek uživatele Poletucha

Ahój Marto! ♥

Také často vzpomínám, co srandy jsme si tu užily, co všechno naučily, jak si svoje mozečky namáhaly - veršování, péčka atd. Tohle byl opravdu nejlepší web! Nikde jinde už to není takové! Zdravím také Marušku, Sidi, Bertíka s paničkou a další! Bylo by moc fajn, kdybychom se tu občas zase sešly.

 

 

                            Zdraví Jitka -Poletucha

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

   

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

Pozdrav

 S velkou libostí shledávám, že sem občas nahlédnete, něco málo připíšete, pozdravíte, vzpomenete. no a teď se omlouvám, že budu psát jenom malými písmeny. na levé ruve mi totiž sedí ten můj malý rozmazlenec pes. jsme mimo domov a on se silně nudí a taky cítí potřebu se muckat.

škoda, že sem už nechodíme pravidelně jako dřív. tohle byl opravdu nejpříjemnější web pro nás trošku dříve narozené. webů pro seniory je sice dost, ale jenom na tomhle jediném si lidi pomáhali jeden druhého něco naučit a nenapomínali se co a jak mají psát, nenadávali si atp.

různě jsme se rozutekli po různých stránkách seniorů. co kdybysme zkusili, nebo zkusily, alespoň na zimu náš webík oživit?

tak všechny zdravíme já a niko, přejeme všem hodně zdraví a štěstí a slibujeme, že zase brzy nakoukneme. papapapa. marta

2SR4B

Obrázek uživatele Maruš

Pozdrav

Dnes po dlouhé době jsem nakoukla na náš starý,dobrý web,kde jsme se scházeli a užili spoustu legrace.Píšu to s měkkým i,protože tu s námi byl jeden muž,Bobo,který jak jsem viděla na Facebooku zemřel.Baruš,nic si z toho nedělej,já jsem minulý rok byla na tom zdravotně velmi špatně a cestovala jsem z nemocnice do nemocnice.Nejdříve Kroměříž,potom Zlín a nakonec Olomouc.Operace srdce Dvojitý bypas,infarkt.Bylo tomu v květnu už rok a zatím se cítím dobře.Doktoři dělají zázraky.Ani mě se nevyhnula cukrovka 2 typu a mám náběh na dnu.Zatím s dnou nemám problémy.Udržuji to prášky.Ale jak nám přibývají roky,tak nás navštěvují i nemoci.Ale beru to tak ,jak je to.Vždy si říkám,že jsou na tom někteří hůř.Zdravím všechny kamarádky,které nakouknou a můžeme se sejít na Facebooku,kde jsem přihlášená.Mějte se hezky -Marie

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

všem kámoškám

 Zdravím všechny. Vidím, že v prosinci jste se na web někteří podívali .  Ale na webu se asi nic nezmněnilo, i když redakce psala na blog, a musí vidět, že to nefungje tak, jak by mělo.Tak do toho nového roku nastupuju s důsledkem bužírování.Mám cukrovku  a dnu a tak mi otekla noha.Zejména pravá. Ale zajímavě, jen prsty a nárt.Ale kloub u palce bolí, jak mrcha. No, ale snad to spraví  nějaká dietka a pití detoxikačních čajů. Nejhorší je, že neobuju žádné boty a tak jsem nucená trčet doma..Manžela mám též nemocného.Tak ten rok začíná přímo božsky.Jinak je vše při starém v poklidu. Vánoce i silvestr proběhly v klidu.Až na to, že v televizi je čím dál větší prd, a nebo my jsme čím dál  náročnější na bavení.Tak to je ve stručnosti vše a ráda si zase přečtu novoty.

                         

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

 

IMG24.EU

Hodně štěstí, zdraví, sílu
a neužeňte si kýlu!
Zdravím celou naši partu,
zdravím Maruš, Baruš, Martu,
Poletušku, která jistě
nejvíc píše v tomto listě.
Ze zdejších dřívějších fór,
zdravím Krakonošku z hor.

Sidi

Obrázek uživatele Krakonoška

kuk

 Taky jsem po letech nakoukla.

Krakonoška

Obrázek uživatele Krakonoška

pozdrav

 Zdravím všechny.

Krakonoška

Obrázek uživatele Poletucha

Všem věrným...

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Hezký, středeční večer ♥

 

1BSc.pngPŘEJI 1BSb.jpg Ve stručnosti: minulou středu jsem musela k doktorce, už týden mě bolelo v krku, snažila jsem se to léčit přírodní cestou, leč marně a tak jsem vyfasovala antibiotika, dnes večer už mám poslední.  V pátek pak přijel brácha z Plzně, Štědrý večer jsme strávili u nejmladšího syna a v neděli přijuchali z Blavy. V pondělí se nás tu sešlo 13, dnes už jsme jenom 4 a zítra ráno už zase osiřím.  Pokusím se dát i pár fotek. Mějte se co nejlépe! poletucha

 

 štědrý večer s bráchou a Gábi táta ---------na další jsem se snažila vtěsnat všechny, jen zeťák chybí, fotil :-)

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Hezké svátky

Letošní svátky proběhly v klidu a pohodě.Jsme doma s manželem sami,tak jsme pojedli Śtědrovečerní menu a poslouchali koledy na stanici Šlágr.Kolem šesté hodiny volaly vnučky,že nás čekají.Vydali jsme se tedy na návštěvu.Skoro jsme se do pokoje nevešli.Dcera se zetěm,jeho máma.Naše vnučky se svými chlapci.Já s manželem a televizní divák,pejsek matýsek.Malý čivaváček.Byl to příjemný večer a je to milé,když se sejde celá rodina.Dnes jsem byla opět na návštěvě u rodičů vnuččina chlapce.Jsou to milí lidé a zvou mě každý rok.Už se těším,až bude po Novém roce a bude se prodlužovat den.Zima mi moc nesvědčí.Nový rok se už blíží a já Vám všem přeji štěstí,zdraví,toho nejvíce.Poslala bych obrázek,ale bojím se,abych Vám to jako posledně všechno nesmazala.Je to tady nějaké divné.A těžko se i přihlašuje..Zdravím všechny.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Poletucha

Krásnou poslední adventní neděli

 

. .

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

Co nám život dává a bere

 

Děvčata, moc vás všechny zdravím a přeji krásné, klidné Vánoce a do nového dalšího roku hodně zdraví a štěstí. Měla jsem převelikou radost, když jsem objevila, že jste se sem ozvaly. Po pročítání příspěvků jsem posmutněla a vzpomenula na Boba. Faktem ale je, že se tam jednou všichni potkáme. Maruška k k tomu měla blizoučko v létě, já před pár lety při embolii plic. Proto si užívejme každého dne, který se ráno probudíme. Možná to bude znít blbě, ale já každý večer poděkuji za to, že jsem den prožila tak, jak jsem jej prožila, poprosím o zdraví pro sebe a všechny své milé lidi a další ráno se probouzím s tím, že děkuji za to, že jsem se probudila. Když je mi "pesimisticky", tak v duchu si říkám cosi o poslední čtvrtině života a jdu se honem něčím zabavit. Jinak jsem se po dvouleté odpočinkové přestávce od cvičení dala opět na vedení cvičení. Už v loňském školním roce jsem s tím začala. Tentokrát jsem vzala ale jenom dva dny v týdnu. I když po mně chtěli na firmě víc. To by se ale moc manželovi nelíbilo, protože si zvyknul, že jsem byla doma pořád.  No a já sama vím, že ani já bych nechodila ráda tak často z domu. Pozor, vedu ale míst jógy (tu jsem předala svým několika žačkám) čínské cvičení. Na pohled to vypadá jako když ukazují číňany cvičit u  nich v parcích. Je to cvičení zaměřené na dráhy (meridiány) orgánů a blahodárně působí úplně na všechno, Totiž na všechny orgány v tělě, klouby, svaly i na psychiku. A děvčata ještě jednou POZOR má název Omlazovací cvičení čnských císařů. 

Takže s tímhle končím a tohle začínám.

      Dobrý, ne? Nemusím furt jen rozdávat panapr  (slovo utvořeno dle slova prdopeč)

Tak se mějte moc krásně a sem tam sem zavítejte.... Budu se na vás těšit. Marta

Obrázek uživatele Poletucha

Klidný večer, dobrou noc ♥

 

Sluníčko už šlo spát a já přicházím Ti přát...

1AV6.jpg

 

1AVa.JPG

 

1AV9.png

 

1AV8.jpg

 

Ji.B.

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Pozdrav mým kamarádkám

Ahoj všichni.Včera jsem se tu s tím přihlášením trápila dlouho a nakonec jsem to vzdala.Dnes se mi to konečně podařilo.Všechny Vás srdečně zdravím.Přeji Vám všem hezký adventní čas a klidné Vánoce prožité ve zdraví.Já jsem měla letošní rok dost krušný.V květnu,nejkrásnějším měsíci v roce jsm prožila v nemocnici s infarkem.Dvojitý bypas.Bylo to dost krušné.Ale žiju a to je hlavní.Není to už,co to bylo,ale je to ještě krátká doba po operaci tak náročné.S léty přibývají i nemoci,ale to je normální.Mám kolem sebe své nejmilejší vnučky,které mi dělají pomyšlení a už se zapojuji i do kulturního života.Byla jem s kamarádkou v divadle a 18.rosince se chystám na zájezd s obcí do Brna na muzikál.S vnučkami jezdím na výlety,do supermarketů.Tak se snažím na nemoc nemyslet.Mám spoustu kamarádek,které mě po příjezdu z lázní navštěvovaly,tak to mě vždycky povzbudilo a potěšilo.Ještě jednou zdravím a Martičce,Jitušce a Zdeničce děkuji za hezké emaily.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

 Ahoj lajdáci, mezi které

 Ahoj lajdáci, mezi které se počítám i já!

Že bychom "začaly stárnout, že jsme tak leniví a potřebujeme popostrčit? To dříve nebývalo, jaká zde byla vždy sranda! Mám spojení jen s Maruškou, Poletuškou a Martičkou. O ostatních nevím nic. Asi 3 jste na i60, já dosud navštěvuji Rýmy.cz a dosud mě to baví. Ještě chodím na Asociace hzik.

 

Jen vám s velikým politováním musím napsat, co jsem si přečetla na Facebooku na Bobově profilu. Tam píší, že Bobo již není mezi námi a to již asi půl roku. Milý Bobo, čest Tvé památce, býval jsi s námi moc rád a byl jsi jediný muž na Ss. Také jsme tě měly rády a braly jsme tě už jako "jednu z nás".

 

Baruš, Pol a Martičko, i přes dlouhé časové údobí naší neúčasti jste udržely Ss částečně v chodu  - zdravím vás!

Přeji všem příjemné prožití vánoc ve zdraví! SLECINKY.EU

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Všem, co ještě alespoň nakouknou.

PŘEJI VÁM KLIDNÝ ADVENTNÍ ČAS A POHODOVÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ.

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

Všem přítomným.

Helemese - jsem tu sice jenom já přihlášená, ale zároveň se mnou i 24 hostů. To je celkem taky dobré. 

Hosté, zdravím Vás. Marta

 

Obrázek uživatele Marta

Pro Barči a Poletiušku

 Děvčata zdravím Vás. Opět jsem to zkusila a nic. Dloóóóuhé nic. Akorát na začátku ledna sem nakoukla Sidi. To je škoda.  Bylo tady hodně fajn. Akorát to tady zlobí stále. Napsala jsem dlouhé psaní a ztratilo se mi to. Tak doufám, že tohle tu zůstane. Tak tedy přeji Vám krásné a klidné Vánoce a do roku 2017 hodně štěstí a zdraví. To přeji i těm, kdo sem třeba ještě nakouknou. Marta

Obrázek uživatele Barča

po roce R.2017 Listopad

 TAK JSEM SE PO ROCE ZASE MRKLA MA  WEB JjAK JE VIDĚT AUTORY WEBU TO NEMRZÍ,ŽE JE  POŘÁD MRTVOU STRÁNKOU.

MÁM DOJEM, ŽE MĚLA NAOZENINY MARUŠKA - TAK,HODNĚ ŠTĚSTÍ , ZDRAVÍ URČITĚ PŘEJÍ  VŠECHNY KÁMOŠKY.

 

   

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

po roce R.2017 Listopad

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

po roce R.2017 Listopad

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

po roce

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Haló!

Chodí sem ještě někdo z té správné party, co tu kdysi tak krásně blbla? Teď jsem zvědavá, kdo se mi ozve! Vaše poletucha

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro ty, co nakouknou

    něco pro zasmáni...............

    

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

pro ty, co nakouknou

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

pro ty, co nakouknou

 Vážení a milí

Je mi velmi líto, že tento veb skomírá.V létě to bylo vždycky slabší, ale teď je o na úmrť. Možná na tom něco je, že se naše generace neumí sama zabavit.Je zvyklá, že byla vždy bavena. Přeji všem krásné léto.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

pro Martu

 Ahoj Marti.

No já se ani nedivím, že sem holky nechodí.Jak je vidět, stvořitelé tohoto vebu na to kašlou.Jednu dobu to tady jelo docela hezky.Na tomto vebu je taky vidět, že se lidi už mezi sebou moc bavit nedokáži a jsou raději, když je baví druhý.Tak tě zdravím a snad bychom se mohli sejít na šibeničním vrchu, kde máme my elitní skupina čarodějnic sraz.

                                                                                

                                                                                                          

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Marta

Barči

 Taky jsem vždy přišla nakouknout, ale buď tu nikdo delší dobu nebyl, nebo jsem něco napsala a třikrát se mi to smazalo, takže jsem to na dlouhou dobu vzdala. Po dlouhé době jsem nakoukla a zjistila jsem, že opravdu Smilan je jediný vytrvalý, kerému se sem stále daří psát. Asi po dlouhé době nakouknu na jeho články. On píše i jinam.

Tak Tě zdravím a brzy se zase přijdu podívat, jestli se sem ještě někdo nevrátil. Děvčata se rozprchla do všech možných portálů.

Měj se pěkně.

 

Obrázek uživatele Barča

servr

 Tak jsem se po čase přišla mrknout na web.Je zde naprosto mrtvo.Jedině pan Smilan píše dál svoje blogy,ale škoda , že je nikdo nečte.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Pro Barušku

Ahoj Baruš, zdravotnici v sobě nezapřeš. /narkoza a následky/  Přeji Ti tedy operaci úspěšnou, včetně té narkozy.  Já jsem prodělala 4 operace a snad jsem úplně nezblbla, takže klídek!  Ať se brzy vyhojíš a dáš se brzy dohromady. Takže: Pfuj, pfuj, pfuj! Ozvi se, až Ti bude lépe, bude-li web šlapat.

Proč Smilana obdivovat, to není trpělivost, to je posedlost.

 

 

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro kamarádky a kamarády.

 Píšu toto již potřetí .Nemám už trpělivost. Děkuji všem za přáníčka a hlavně přání zdraví.Je to hrůza už mě to dostihlo a 70 desátka je tady.No, číslo je to neradostné,ale co naplat, takový je život.Teď v  únoru jdu na operaci,tak mi držte palce ať mi to dopadne a ať nejsem po té narkoze blbější, než jsem. Zdravím též Boba a obdivuji trpělivost Silana.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Pro Barušku

Milá Baruško, přeji Ti krásné narozeniny, spokojenost a zdraví ať dobře slouží!

SLECINKY.EU

Jsem zvědava, zda to také zmizí. Stále to zde blbne!
Pozdravuji všechny děvčata a Boba.

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

A je to tady.

Tak se stalo to,co jsem nechtěla.Jak pošlu obrázek,smažu všechno ,co bylo pře tím všem.I Poletušky přáníčko i moje.Tak milá Baruš.Posílám přáníčko za mne i za Poletušku,které jsem to zase nechtíc smazala.Nevím proč mi to dělá.Ale obě Ti přejeme jen a jen zdravíčko.A Poletušce se moc omlouvám.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Maruš

Pro Baruš

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design