Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Přáníčka

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele babčahanča

Diskuze: Přáníčka

Diskuze založena: 7. Listopadu 2012 - 18:33
Autor/ka diskuze: babčahanča

 Protože jsou stránky s Přáníčky a Ráda si povídám poničené, pojďme si psát do těchto Přáníček.Můžeme tam psát i verše a různá sdělení/ Veršování je také porouchané/.Souhlasíte?

babčahanča

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Sidi

Haničce

Jestli dobře chápu, máš nyní "dny BLBEC",
takové dny nepříjemné, nejsou dobré vůbec.
Nikdy však není tak špatně, by nebylo hůř,
na to mysli a svůj ksichtík již dále nechmuř!
Ještě přidám malou doušku,
půjdeš-li ven, vem si roušku!

IMG-Upload

A teď jsem se opět strašně naštvala!!! Už po kolikáté jsem zkoušela zdejší nahrávač, nahrávala jsem malé abrázky, ale NEFUNGUJE! Jak funguje vám?

Sidi

Obrázek uživatele Belinda

Teda Hančo, co je to za pesimismus

Otřepeš se a bude zase lépe. Výtah vezmi na milost, nebudeš alespoň dýchat ten prach jak píšeš..... Já jsem byla dnes pro výsledky preventivní prohlídky...... jsem opravdu spokojená, teda pan doktor mne pochválil. Je to takový ten doktor s velkým D. Udělá si na člověka prostor, i když má plnou čekárnu, čož mi vyhovuje. Doporučil mi jej můj syn a nelituji. Dokonce jsem schodila i  dvě kila!!! Dnes jsme byli s Bertíkem na novém cvičáku, byl nadšený když viděl překážky a pejsky. Mám to od domu asi 5km, v létě budu chodít přes ještědský hřeben pěšky / asi 40 minut/. V sobotu tam  jedeme na výcvik poslušnosti, ovšem konečné rozhodnutí padne až podle počasí. V neděli bych chtěla jet na Sychrov, je tam vánoční jarmark, jehož atmosferu mám moc ráda.

Obrázek uživatele babčahanča

Ahoj, neztratila jsem se...+

 Mám trochu jiné starosti,výtah už mi vadí...tahám Vendu a práší se strašně ten stoletý prach v celém domě.Asi proto mám tu rýmu, své aktivity jsem musela tento týden omezit.Jak jsem začala cvičit, tak budu začínat znova.Taky si myslím, že v tělocvičně je plno bacilů , když jsem taková srala, že všechno chytím?Zítra jsem se těšila na výlet s turisty na Šumavu a houbeles. To bych neušla ...Možná, ani nepůjdu bruslit...Tak uklízím- nechutné věci, když už tvrdnu doma...Oleandr/ sice ještě kvete/ jsem ořezala a zmenšila,  ibišky po odkvětu taky .Něco bylo s vysavačem- samozřejmě se tam protrhl pytlík a celý stroj zaneřádil...Kam se vrhnu, tam je zašitý binec- proto nemám náladu...Jak se může do koutů a schovávaček tak prášit?Vůbec to nesouvisí s vánocemi, jen se utrhlo ucho.....Snad brzy naskočím...Aspoň auto mi dnes  s novou baterkou a po vypínání elektriky naskočilo hned.Ale musím do kapoty otočit kličkou a po jízdě zase. Ale vyplatí se to . Jinak mi jde stále proud do počítače auta. Ale nuluje se mi čas a rádio. Čert to vem..Tak se mějte hezky....

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Elianě a Belindě

Belčo, to máš dobrý nápad, už je na čase, abyste se sešly a pak nám daly raport! Eliano, setkání s Belindou se nemusíš bát, je moc fajn a bude ti s ní dobře!!

SLECINKY.EU
Slecinky.eu - obrázkový hosting

 

Sidi

Obrázek uživatele Belinda

Eliano

Mám nápad, dáme si rande v bazénu u tobogánu..????.. Když jsem jej viděla, řekla jsem si, že jej  sjedu jen v případě, že mi půjde o život.... aneb, už dávno jsem se strachem nepos.....a

Obrázek uživatele eliana

Dnes jsem se rozhodla, že

Dnes jsem se rozhodla, že zase budu chodit každý týden do plavečáku. Ještě jsem tam nebyla od toho nového otevření. Máme tam navíc vybudovaný ještě menší 25 m bazén. Tam teď chodí většinou děti se školou, takže v tom 50m je volněji. Taky tam máme novou skluzavku a masážní vodní lehátka. No, a taky vstupné je dražší. Co se dá dělat. Jak jsem vypadla ze cviku, tak mně z toho sportování bolí celý člověk.Doufám, že vydržím a budu chodit pravidelně, alespoň jedenkrát za týden.

Jo, Bumbouška jsem poslala k moři do tepla. Ten si musí od těch kočičích holek odpočinout.

Obrázek uživatele eliana

Přeji všem poklidný

Přeji všem poklidný večer

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Obrázek pro Belindu. SLECINKY.EU

 

 Bráchy veeršíky mě těší,

Baruš staré resty řeší.

Pepa tady sháněl Tepu,

ta u vnučky vaří řepu.

Ostatní snad bolí lebka

, neb na ně dolehla depka.

Belča čeká lepší časy,

češe své vlasy do krásy.

Na verše srdečně kašle

a nám zbývá jenom mašle!

Sidi

Obrázek uživatele Belinda

Poletuško

Obdivuji Tvého syna, jak se dovede postarat o všechno. Určitě jsi na něj pyšná. Ty afty jsou opravdu velké trápení, snad se to bude rychle obracet k lepšímu. Já, když se mi objeví je úspěšně léčím propolisovou tinkturou. je to všelék, na afty, rány, plíseň, bolest zubů atd. Mám ji stále doma přímo od včelaře, doporučuji všem, Sidi by mi asi dala za pravdu..........HANI, s tím cvičením to nepřeháněj i když Tě chápu, že máš starost, aby jsi miminko zvládla. Znám to, já na př. v žádném případě Rozárku nevyzvedávám z postýlky, kočárku, či  z deky na zemi. Nevěřím svým zádům a kolenům. Stačí maličkost a je tu problém,,,,,,

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Tak Sidule za všechno může, Haničko, jo? A kdo lezl do té studánky? Teď si musíš povolat bráchu Boba, aby tě z té studně vytáhl!

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

hezký večer

 

2012 10 04 224435
Všem Vám přeji hezký večer a taky dobrou noc.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

Hezké ráno a celý den pro lidi i zvířátka

 Belindo,vůbec se tomu nedivím,za to může Sidi.Já bych se taky po...,kdyby se vedle mne přifařila taková postava z 6O tých....Tak Bertík ti vybírá literaturu?Já čtou Tonyho Fitzjohna:Život v divočině.Jestli jsi četla Adamsonové Elsu, tak tohle je pokračování o jejich nadaci.Tohle můžu....V tom lese vypadáte jako maminky s dětmi. Ale oheň v lese? Kde je nějaký  myslivec?

Poletuško,afty jsou hrozné u velkých dětí- ale u malých...Už jsem si odvykla mrňatům/ už se mi to blíží/,proto chodím cvičit,abych to dítě vůbec uzvedla a neupustila.Jsem tam pozdní cvičenec a mé ego trpí. Ale pozvala jsem ostatní na bruslení a docela.../ stydí se za staré brusle/.Já ne, bruslím v klučičích.

Posílám vám studánku Vltavy- pro štěstí/ okolo je spoušť z brouka/

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím vespolek!

Tak zatím co vy jste se věnovaly sportu, přírodě, já jsem jela za synem. Oliver chytil nějakou infekci a má v krku afty tak velké, že se i doktorka prý lekla. Měl horečku, ale po antibiotikách ustoupila, jen chůdě malé nemůže polykat. Dokonce ani sliny a tak je stále uplakaný. Bylo mi ho moc líto, celou noc proplakal a tak jsem byla požádána, abych přijela. Syn už vařil oběd, v lednici hotovou banánovou buchtu, prádlo dával do sušičky...no zase jsem koukala, jak to zvládá. Tak jsem si pohrála s Jonáškem, chvílema chovala Olíka, ten zas chtěl tatínka, když byl u táty, chtěl maminku a tak jsme si ho přehazovali. Nakonec mi v náruči usnul. Tak snad spal dost dlouho, moc to potřeboval. Já jsem pak jela domů, musela jsem zase vyvenčit Rebí. Doufám, že už mu zítra bude lépe, ráno jdou na kontrolu. Musí hlavně pít, což moc nechce, ale přece jen něco vypil, jinak by musel do nemocnice na kapačky. Zítra snad zůstane doma i mamina, bude to pro něj  i pro tátu bude lepší. Tak takové jsem dnes měla odpoledne. Vám všem pak přeji hezký úterní den, užijte si ho v klidu a pokoji.

 

Image hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

Nádhera

a href='http://postimage.org/' target='_blank'>výlet
photo uploader

No tedy Hančo, ten zvuk pramenící vody je nádherný, určitě je tam krásně. Já jsem byla v sobotu s mladými u nás na Chrastné v lesích, udělali jsme si tam ohýnek, bylo to také fajn. Je tam nová cyklosteska, takže se dalo pohodlně jezdit s kočárkem dlouhé kilometry......Sidule, ten nový objev , to je tedy dílo, soused je proti němu hezoun, ale vybírat si nebudu. Včera večer, když jsem koukala na tenis / nespala jsem/, jsem vstala z křesla a zůstala jsem v šoku.... byla jsem počůraná!!!   Vůbec jsem o tom nevěděla, strašně mne to rozhodilo, nedokázala jsem si to vysvětlit. Hned jsem si představovala operaci , co Bertík, no prostě byla jsem zoufalá. Několikrát za noc jsem vstávala, ve strachu, zda se to neopakovalo.... Po poradě s doktorem jsem to hodila za hlavu a celý den jsem byla v pohodě    ???????? Ach jo...

Bertík se rozhodl, že si u sousedky vypůjčí nějakou poezii....Miluji poezii
photo sharing

Obrázek uživatele babčahanča

Něco lepšího na spaní

60;

Z přírody.
Byla jsem prvně letos na cvičení.S velkým míčem a na žíněnce.Břišní svaly tak dostaly zabrat, bylo mi blbě....Hodně se válí břichem po míči.Tak dobrou noc.

babčahanča

Obrázek uživatele Maruš

Mravnost nade vše

 

noc ovál 1
Ano sestřičko milená Mravnost nade vše.Tak si vezmu dnes do postele jen svého přítele Diazepama.Tak jsi mě rozhodila.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

mějte hezký večer a žijte mravně!

SLECINKY.EU
<a href="http://</body></html>

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Počasí? U nás mlha jako mlíko

 Včera na stezce.Musela jsem si odskočit do borůvčí.Venda špatně hlídal.

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Sluníčko už nám prosvítá, snad bude dnes pěkně. I vám přeji hezký den.

SLECINKY.EU
<a href="http://</body></html>

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Než půjdu spát, jdu Vám všem přát

 Image hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Hanička již po zdařilém výletu zařezává a já s Maruškou si děláme pořádek v PC. A co dělá Belinda? Nechtějte vědět! Tolik jsem jí, nebohou litovala, že jí její funkce nedovolí jít na PC, že ani nemá čas jít na WC a teď již vidím, proč opravdu nemá čas s námi diskutovat a psát verše, které zde tolik pohřešujeme! Najala jsem si detektiva na svoji sestřičku a hle, co vyšlo na povrch!

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Dnes taky

 Koukla jsem se na I a na Šumavě pěkně- jela jsem autobusem s Vendou a tůra 12 km k Pramenům.ale cestou ty zakůrovcované stromy! K pláči.

babčahanča

Obrázek uživatele babčahanča

Ahoj z jihu

Včera byl nádherný den na Šumavě. Byla jsem jen na dvě hoďky  na Javorníku, ale toto vám musím ukázat. Dnes se též vypravuji , ale už není tak jasno...

x

Tak hezkou neděli.

http://obec.sumava.eu/index.php/vimperk/102-zpravy/741-inverze-dokaze-ne...

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Zkouška

Beli, Beli, Beličko,

napiš aspoň slovíčko!

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Vy ponocnice

 Myslela jsem si, jaká já nejsem ponocnice a vy? Pracovité a vytrvalé.Tak hezký den. Těšila jsem se na" sněžení..."

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Vysvětlení ☺

Tak z ničeho jsem nespadla, jen jsem se zachytila blbě nohou o nohu židle a už jsem letěla přímo na hranu té nové komody. Naštěstí jsem to vyrovnala tak, že jsem přistála na rukách. A protože když mě něco fest zabolí, já mlčím jako hrob a chudák Tomáš na mě koukal a jen se ptal, zda se mi něco stalo. To ten loňský pád byl horší.

K tomu GIMPU -  něco dělám tam, např. to zkroucení obrázku a pak to dodělávám ve Photo editoru. Já si hodně obrázků stahuji a ukládám, včetně písma a pak to kombinuji do celku. Některé písmo zase píši ve Wordu. Rozhýbat obrázek se mi zatím nepodařilo, ale mě to nevadí. Tak a teď už jdu vážně spát!

 

Image hosting by nahrejto.cz - file hostingImage hosting by nahrejto.cz - file hosting

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Přáníčko na dobrou noc všem

 

most 1 Poletuško to byl ale den blbec i to se někdy stává.Ale hlavně,že bylo hladké přistání.Ale jsi dobrá v gimpu.to písmo je moc hezké.To my se Zdeničkou jsme jiní kádři.Hančí nás naviguje a my jsme mazalové.Ale myslím,když vidím ten hezký obrázek,že se do toho zase pustíme.Jinak přeji všem hezký večer a dobrou noc.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Poletuško

Na to, že jsi praštěná, jsi ještě velice schopná! Překvapilo mě, že děláš ty krásné obrázky v Gimpu, to jsi tedy dobrá a chápavá, jako Hanča. To my s Maruškou se asi v těch vrstvách nenaučíme pracovat. Nebýt Hanči, nesvedeme nic. myslela jsem, že děláš ve Photoshopu.

Namaž si otlučená místa opodeldokem, Švejkovi to pomáhalo!  A nelez po nábytku - či z čeho jsi spadla?

 

Bobo, ty jsi nějak zvědavý, která nosí tri niti v riti! Neřeknu! 

 

 

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Poletuško

 Zrovna to studuji,jak je to asi dělané, zatočený roh?Uřízlé,vložené hodiny ,zajímevé stříkající písmo....A pak čtu ten řádek- že děláš v Gimpu...Dobrý..

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Praštěná, ale žiju!

Tak hlásím, že v sobotu jsem hodila takový držkopád u mě v pokoji, že mě ještě dnes bolí ruka a palec u nohy. V pudu sebezáchovy jsem uchránila rozbití hlavy a tvrdě přistála na rukách. Jenom jsem zakopla o židli!  Odpoledne jsem už raději nic nedělala. Včera jsem chtěla zůžit Tomovi kalhoty, vytáhla svůj nový šicí stroj a těšila se, jak mi to půjde úplně samo. Prdlajs, musím ho reklamovat, nefunguje mi zdvihání patky. Tak jsem to vzteky zase uklidila. Dneska se flákám, jenom jsem ohřála oběd, umyla a utřela nádobí, vyvenčila psa a při tom lehce nakoupila. Jo a taky jsem si s Rebí dala dvě hodinky spánku. Dědek ještě není z ranní směny doma a to znamená, že je kde? Ano v hospodě!smajlik 10 Počasí se je hnusný, sice neprší, ale je pošmourno, takové to počasí akorát na spaní. A takhle má být prý celý listopad, fuj! Tak zatím si jdu něco přečíst a zahrát si nějakou hru.Vám pak přeji klidný večer a hezkou dobrou noc.

 

Image hosting by nahrejto.cz - file hosting  Také se učím dělat v Gimpu.

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele eliana

Ahoj, zdravím vás a přeji

Ahoj, zdravím vás a přeji pěkný už skoro večer. Hanči, ty jsi prostě taneční jednička. Dopoledne vařit pro tolik lidí a ještě si jít potom zatancovat ?? Určitě by jsi zvládla ještě něco rychlejšího.

 

 

Obrázek uživatele babčahanča

Neděle -aktivní až na půdu

www.youtube.com/watch?v=qmpOvpEATbA>
Tak: dvanáct lidí/ jenom/ Od rána jsem byla na nohou- vařila, pekla, smažila,všechno se povedlo.Ve tři jsme šli tancovat na Taneční odpoledne.Děti se rozjížděly domů a Vilém nás odvezl a natočil .Myslela jsem, že budu unavená, ale vydrželi jsme do konce .V noci jsme měli takové křeče... pili jsme Magnesii a ráno dobrý..navzdory trombóze..člověk vydrží dost..

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Mějte hezký celý den♥

Image hosting by nahrejto.cz - file hostingImage hosting by nahrejto.cz - file hostingImage hosting by nahrejto.cz - file hostingImage hosting by nahrejto.cz - file hostingImage hosting by nahrejto.cz - file hostingImage hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Image hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Odhalila mě!

Dobré vtípky, poletuško!
Tepu, ty máš také tri niti? Všechno znám a všechno vidím! Abych se ale schovala před tou druhou dotyčnou se trema nitkama, ta mi dá!
SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Něco pro pobavení

 

Dámy, když muž řekne, že něco opraví, tak to taky udělá. Není potřeba
mu to každých 6 měsíců připomínat.

Jsem rád, že umíme přistát na Marsu. Tak teď ještě třeba ty bankovní
převody o víkendech?

Děti na táboře: "Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah
wifiny, je už trochu moc..."

S manželkou si často vyměňujeme názory. Já přicházím se svým a
odcházím s jejím.

Otázka pro nablblé ochranné autorské mafie. Když pták letí a zpívá,
je to interpret, nebo hudební nosič?

"Vy jste se rozešli? Jak to?" - "A ty bys mohla chodit s někým, kdo
pije, kouří, fetuje, nadává a moc sexuálně žije?" -
"Ne." "On taky ne."

"Prej ses oženil." .. "Jo jo, oženil." .. "To musíš být sťastnej." ..
"Jo jo, musím."

Když žena říká "Cože?", tak není hluchá. Je jen milá a dává ti šanci
říct svůj názor lépe, jinak, opačně...

"Přišlo mi upozornění, že jsem jako jeden z posledních zaměstnanců
nevyplnil anonymní dotazník."

Víte, na čem dobře drží kočičí chlupy? Na všem.

"Vojíne! Neviděl jsem vás včera na tréninku maskování!" .. "Děkuji
pane!"

Co musí udělat muž? Zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. Co
musí
udělat žena? Zalévat strom, uklízet dům
a starat se o ty dva pitomce.

Policie zatkla podvodníka prodávajícího pilulky pro věčné mládí. Jde
o recidivistu, který byl za to již trestán v letech 1721, 1845 a 1926.

Umím karate a aikido. A taky spoustu jiných japonských slov.

Dostal jsem nějaký prášky na tu moji paranoidní schizofrenii, ale
nežeru to. Myslím, že ten doktor po mně jde.

Při sexu pokaždé pláču. Zatracené pepřáky!

Mně. Se. Na. Tomhle. Textu. Celkem. Líbí. Že. Když. Ho. Čtete. Tak.
Hlas. Ve. Vaší. Hlavě. Dělá. Za. Každým. Slovem. Pauzu.

Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem...

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Tepu

Sidi

kdy jsi mě viděla, ty špiónko.

Děvčata, vlastně i chlapče. Tak dneska jsem se byla rozšoupnout a procvičit ty své starší kosti.No, uznejte na můj věk..co?

Jen nechápu proč se netočím, hmm...ale fakt jsem nestála....nééé.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Pěkná výstava prádelka, Tepu! Snad to tak je, ale ještě tam mělo být prádelko ;Po rozvodu.
Na př. vím o jedné z nás, která nosí tri niti v riti. A sluší jí to, chi, chi!

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Tepu

Je to tak? Néééé....

Obrázek uživatele Tepu

Tak

snad nejsem úplně UB. Mám 25 bodů, ale po zkontrolování jsem zjistila, že třeba monolog.....šiš marjá to vím, no ale napsala jsem chybně. U dvou otázek jsem nepochopila, co tím chtěl autor říci. ale na to už mám asi nárok,občas něco nepochopit. Pěkný nedělní věčer všem

Obrázek uživatele Maruš

všem

 

Nepojmenovaný 10 Všem Vám přeji hezký zbytek krásné víkendové neděle.Počasí jako malované,ale větry zlobí,ale to asi všude.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Poletucha

Milý Bobo.

Moc se stydím, že jsem úplně posledním gratulantem k Tvému svátku. Takže pozdě, ale přece - přeji hlavně zdraví, štěstí, dobrou náladu!

 Image hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Jupí, jsem dobrá!

Počet dosažených bodů: 25,00

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Malé doplnění ......

Vtip:

Povídá žena manželovi: " Skočím si naproti, na 10 minut  j e n  k sousedce,tak se mi podivej každých 30 minut na tu omáčku co připravuji,ano ?"

Naše planety - trochu jinak:

Merkur................................................... stavebnice pro děti

Venuše ..................................................soška z Věstonic

Zeme .....................................................kde žijeme

Jupiter ....................................................sklad nápojů Jupí

Saturn ....................................................otec Saturnina

Uran .......................................................náplň atomového reaktoru

Neptun ...................................................řecký Bůh moře

takto je dnes všechno ............................................Bobo

 

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Tak ségra, ...........tak jsem to zvládnul .......no podivej ??

Dobře odpovězená otázka číslo: 3/d,4/c,5/b,11/c,12/b,14/c,15/c,16/a,17/d,18/c,19/a,20/c,21/b,22/a,23/b,25/a,26/b,27/c,28/b,29/c  ..... 20 x dobře

Špatně odpovězená otázka číslo: 1/a,2/c,6/a,7/b,8/c,9/d,10/c,13/d,24/d,30/a                                                                                             ........10 x špatně

Dle hodnocení ....nejsem ..... až tak blbej na své roky,prej by mě to mohlo stačit do konce života .....ségra to není chlubení ale konstatování .....Jupí !!!!

Husička byla,knedlík / houskový - bramborový /,zelí / červené - bílé / a pivo  Sidi ? .....no samozřejmě,že ano ! tak dobrou chuť ......  Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Dobrý, brácho! Když už s námi opět komunikuješ, tak šup, šup do školní lavice, promrskej si svoje znalosti. ostatní se přidejte:
http://zpravy.idnes.cz/soutez_test.asp?id=107

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Poděkování za .....no přece ..... přání k svátku !!

Vážené kamarádky a kolegyně .... v tomto net světě,děkuji  za krásná a plavoucí bahopřání  / těch lahví / k mým jmeninám,velmi si toho vážím a díky.Vše jsem ve zdraví přežil,dobře se pobavil a při zapíjení ........... živjooooooo i na kamarádky nezapoměl,.......říkám to říkám ,jako ,že se Bobo jmenuji.

Přidám vtip:

Baví se tři ženy a dohodnou se,že uspořádají mejdan.Tak si rozdělí úkoly: Jedna obstará jídlo,druhá pití a třetí  nějaké chlapy.Tak se i stane.

Na počátku  mejdanu se sejdou a začnou hodnotit  .....První povídá ....jídla je až moc...?? Druhá povídá ....pití je až moc ?? Třetí se zamyslí a povídá ......fajn já jsem sehnala 48 chlapů....??

 

Není to nějak moc ...?? Ale není,jak znám mužský,polovina z nich stejně nepřijde ...... No dobrá,ale 24  je pořád příliš ....?? Ale není .... polovina se opije a co bude dál...??

Fajn,ale 12 jich je stejně ještě až moc ....??    Ale není,věřte mi,polovina z nich stejně nebude schopna akce ....?? No dobrá ale šest,na nás tři není to moc  ....??

Není ....!! Co kdybychom  chtěli .....no každá dvakrát.....!!

Příjemný večer a dobrou noc .............Bobo

Obrázek uživatele Maruš

poznala jsem tu opici

Ahoj všichni.Tak jsem tu opici poznala ,tu co věští a říká.Vidím město veliké,

jemuž není rovno,měli jsme plnou pokladnu a teď v ní máme h....

To město plné továren,kde lidé měli práci.

A měli dobrou náladu,teď se to nějak ztrácí.

To jen Ti páni nahoře, tak Ti si kapsy mastí.

Těm pánům asi nevadí,že naši malou zemičku.

Zaženou do propasti.

Tak milí zlatí,ta opice má zcela pravdu,

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Opice

Je to smutné velice,

Bel nepozná opice.

Ta Belindy z výšin věští

a op Boba strachy vřeští.

Volá na ní, pojď z té výše,

můj pán přec pro Belču dýše.

ak když bude nezbytí,

Bobův op tě zachytí!

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Já to snad mám ....??

Na tom flámu jsem asi nebyl ......./to mě ještě teď mrzí/ale z těch opiček je to ta s napřaženýma rukama do předu a říká:

"Pojďte ještě dál,nebojte se musíme si to využít,to už dkouho nebude......"

Dobrá husa,knedlík houskový,zelí bílé či červené ......to nemá chybu,a k pití  se navrhuje Plzeňské,Budvar,Staropramen v jakémkoliv množství ...to pak taky nemá chybu....Dobrou chuť  všem ,všem............. Bobo

Obrázek uživatele Belinda

Bez komentáře, že Sidi???

12další >poslední »

Dnes je:
Pátek 24. 11. 2023

Svátek má:
Emílie

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

Jak zhubnout?

 Doporučuji KetoDiet, jako prvně to měla žena a když jsem viděl, jak rychle zhubla, tak jsem si ...

Jak zhubnout?

 Zdravím, rád bych oživil diskuzi a zeptal se jaké máte zkušenosti s dietami resp. přesně s pro ...

Překvapení pro ženu

Opravdu? Tak to jsem rád, dost jste mi pomohli, díky. Mrknu na to! :-) ...

Překvapení pro ženu

Ta Florea se teď nějak rozmohla, už jsem o tom v práci mockrát slyšel, když to ženský řešily. :-D Né ...

Překvapení pro ženu

Divej, drahé to určitě oproti konkurenci není když by jsi to porovnával a spolehlivý jsou určitě, ne ...

O čem píšeme na blogu

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 1 host.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design