Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Povídání z jednoslabičných slov

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele Poletucha

Diskuze: Povídání z jednoslabičných slov

Diskuze založena: 31. Května 2010 - 20:52
Autor/ka diskuze: Poletucha

Tak děvčata, která z vás se do toho pustí? Dobře, začnu první.

_________________________________________________________

FAJN DEN
Byl den, jen žár a zář. Tak co teď...už vím, jdu ven! A jak tak jdu, kol snad sto krás. Tu dům , tam strom ční a dál zas les. V něm buk i dub a smrk a těch hub co zde je! Jdu dál a je mi fajn, klid a mír mě v srdci hřál. V tom, co to...mrak a kapi kap, to déšť se hrne na mne, však vem to ďas! Já jdu si dál, i tak je mi hej. A už zas líp je, déšť šel dál a já zas krokzpět dám, tam kde dům svůj mám. Byl to den, co dal mi klid a já mám zas plno sil! A to já přát Vám všem!

 

 

 

DĚD JAN A PES REK
----------------------

Žil děd Jan, ten dům měl, však byl tak sám. Ten děd les měl rád a tak vzal koš,nůž a šel v les. Koš měl, však hub nic moc. Jde a jde a tu hle..pes! Co ty tu, kde tvůj pán, že ty tu tak sám? A pes...ten žal svůj dal mu znát, že zlý pán ho v les dal! Co teď ...i vzal děd nůž a fik a pes skok a hop-tak byl rád! A děd si řek, nu což, ne hub, tak pes...však je to fuk, já psa vzít v dům a tam jíst mu dám i pít a on mě mít rád a já už ne tak sám. A tak ti dva mít se rád a žít, jak žít se má. Už ne žal a pláč, jen smích a haf haf haf! Děd Jan a pes Rek, žít dál a být z nich pár, co má se rád.

 

 

Tak děvčata a můžete tvořit! S chutí do toho   Poletucha

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Poletucha

No no!

No co to čtu, však to nic, zas dám pár slov, však už je noc a já jdu spát, všem fajn sen já vám přát!

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

Ahoj.

 Jo, jo i já znám psát. Však co? Já prv si čtu co dřív tu psal náš lid. A psal on fajn.Vždy byl tu děj.Např. pes dal se tu v běh, ten pes byl Bert. Eli duch byl mlád a měl víc piv, též buřt prý si dal. Pak k Eli šel  v břich bol. Blesk tu byl i déšť, pán i pes, koš pln hub a les.

Dost už je tu dnes. Já amen pro dnes řku a též všem své pá, pá a ahoj dím. Už snít si jdu, tak přej mi fajn noc ty i ty, co tu dnes jen čteš to co zde jest. 

 

Obrázek uživatele Sidi

Čau

 Já psát "Co to je?" Však vy to znát. Vy snad cos též stvoř, to je fakt děs. Však Pol to ví, ta zná, psát fajn, slov moc.

Však psát slov na P, jde víc. Ach jo, mě to jít ne. Piš a hraj si. Pá!

 

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Dnes byl fajn den. Sic vítr

Dnes byl fajn den. Sic vítr vál  a já i pes šly jsme dál a dál.  Pak už dal se do mne chlad a tak v dům my šly. Ó jak já mám rád ten žár, co pec nám dá! Pak čaj i mls si dát a jen se hřát. Těm, co vir si na ně sed, já přát ať už jde pryč a je jim zas fajn! Však brzy mráz a ten už mu dá!

 A zde je pro ty, co vir si na ně sed, fajn lék!

SLECINKY.EUSLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Vir

Mart, u vás zas vir?  To je však div! Vždyť před pár dny byl u vás též vir! Ten vás má moc rád, ten blb!  Tak zas vy pít čaj a med. A co jóg a léč. kód? Ty cvič smích! / kuc, kuc, ja cháá, kuc, kuc, juch, juch!/ A co číns. mág?  Ty však čtvrt hod pěj mantr. A nic ?  A pak, dle léč. kód, je psych. v prd. No, to snad né! Tak jak je to? Ty máš přec klid. Tak já drž prst, by vy zas zdráv! Pa, pa!

Sidi

Obrázek uživatele Marta

Vir

Ten zlý vir teď je tam i tam. Já kuc kuc kuc, ten můj pán (či děd?) též kuc, kuc a kuc, ba i pes kuc, kuc . No jo, je to tím, že rok je, kde ne led a sníh. Tak hol to je a smiř se s tím ty i ty. Já též i když už na mě jde děs, běs i zlost.  

Obrázek uživatele babčahanča

Můj rok?

Já ne fňuk, leč můj rod ,jest u něj vir.Ten dá fuč mír a klid.

babčahanča

Obrázek uživatele Marta

Zamyšlení - o roku 2014

 Ano je tu už pár dnů ten rok psán výš. Co asi nám dá? Je fajn či zlý? Tak co chceš říct ty na to? A ty? Já snad už ani nic. Víc nám sám čas pak dá. Buď fajn, neb zlo. Ach jo. Proč však je tu ten vzdech? No přec když víš prd a nic, tak  vzdech tu je. Nic víc, nic míň. To já řkouc jdu snít o tom, že snad ten rok je jen fajn. No ne? A hned je mi líp.Vám též?

Teď řku vám všem ahoj, neb jdu spát.

Já.

 

Obrázek uživatele Marta

Ano.

 To jo. Mé ano je zde dnes též. Ten rok co jde teď k nám sem svit a jas dá nám včas. Dar pro nás je od něj,  že už líp nám  je v něm všem. Na to věř ty i já, my i oni. Moc nás tu je kdo chcem žít líp a líp se mít a být zdráv a fit. Je to tak?  Já dím, že ano. No tak zas pá a tvá i tvá noc, či noc nás všech tu, ať má jen klid a mír ve snu.

Obrázek uživatele babčahanča

Můj rok též byl stres

 Rod byl plus Jan, pak bol a stres a div co je dál .To je boj.Snad líp už je.Chce to ven .Fajn rok za pár dní.Věř.

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Martě a všem ostatním

Ahoj a já jsem rád, že ten den je už fuč. Kéž by i ten rok byl pryč. Byl to rok, kdy dost zla v něm šlo a tak snad ten 2014 nám dá víc fajn zpráv i chvil. Ať všem dá klid, smích a je  všem už jen líp a líp!

 SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

Byl tu ( ze života).

Tak už tu byl. Ten den co je sám kvap a spěch. Ten den kdy kapr má svůj ex den. Pak jde noc k nám, ta je zas jen taj a klid...
V tom hle, za sklem v té tmě tu zní prásk a bum a bum a prásk... Můj pes má stres. I já mám stres a klid je fuč.  Pes má třas a já mám vztek. Brrr to je ale hnus. Ten lump co tam jde asi na flám a řve jak ďas je zlej tvor, že ví jak dělat hřmot. Kéž vítr by jej svál pryč v dál. Ten kluk mě fakt už štve. On je furt tam a snad ten hluk je pro něj cíl. Že dal si on kdes fet?!?
No nic. Teď jdu spát a hned. Vždyť je už čas jít spát. Snad je už za sklem klid. Kluk je už pryč. Však pes má furt ten třas a já tten vztek. Vtom na sklo ťuk, ťuk, ťuk. To vítr se tam zved. Och, och strom co tam stál je už fuč. Padl za vlast. No za vlast asi ne, ale padl.  Tak fajn noc vám všem!

 JÁ.

Obrázek uživatele Poletucha

Prší a prší!

To zas byl dnes den, jen déšť , tma a chlad. Už mě to štve, chlap mě štve a já chci už mít klid, jít v les, pak cák cák si dát i pes by moc rád. A tak tu jen čtu, i hru si dám a pak jdu spát!

 Tak fajn den dnes mít, hned na tvář by sed smích!

Image hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Vztek

Já má teď  vztek, neb KB je lump ze všech bank ta ex!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Čau

 

Tak to je Pol. Let sem, let tam. Ona rád sníh, i Reb rád sníh. Však Nik též rád sníh!  Ale když je sníh moc, pak duš už mře! Tak teď už jar, svit je, i květ sem, i tam a hned je fajn svět!  Ale Pol, jak je to? Ty chceš jít v park s Bob, neb v les s muž, co má pif, paf?  Či s oba? Ty, ty!  Bob, ty mus jít na boj! Ty mus mít pif, paf v pus a kec, kec s Pol, ale fajn kec, ti, ti, ti a ni, ni, ni, aby ona víc šla v park, než v les. Však ach, ach, v les je víc fajn pach a muž v les má vous!! Bob, ty mus mít vous a to dřív, než je jar!

 

Kuk na Bel a Bert!  Bel, i ta báb za ní, co má hůl, též rád svit jar. Báb jde pro Bel, by šla s Bert ven.

Sidi

Obrázek uživatele Marta

Poletušce a všem

Já hup a hop, vždyť vlil mi proud slov Tvých, sil do žil mých.  Těch pár slov  je pln krás. Sníh v nich už je pryč a svět je pln jen krás. Tam i tu je květ a krás pln je zas ten svět.  Joj, to přec je fajn. Tak Ti za to dík. Tak pá. A teď pár slov zas všem zde: ty i ty se těš tak jak já na ten vstup těch všech krás v náš svět.  

A tu už pro náš čich je květ.

Obrázek uživatele Poletucha

Marti

Čus, tak u nás vítr už je fuč, však déšť sem a tam kráp. Prý zas má být mráz ba i sníh! Tak vydrž, pak snad už šlus a zas modř a zář, pták zpěv nám dá a brzy i květ do váz si dám. Už jen pár dnů a ty i já, my i Bob v park, les či jen tak, ven jdem.

 Vám všem  já přát fajn den ♥

 Image hosting by nahrejto.cz - file hostingUž brzy!

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

Fuj.

 Dnes je už tma. Když teď já jdu ven, tak tam je vítr, no děs a běs. Je to tak. Je tam nic moc a už i déšť. Asi dnes jdu včas spát. Už teď mám sny ve své lbi. Má leb. Jó to je věc. Spí si kdy chce, sní si kdy chce.  Ne, že si sní (od sl. jíst) co chce, ale sny ona si sní jak chce se jí. Jó, to pak jsou sny. Tu je mi po nich fajn a tu zas ne. Ba i pláč mě ve snu chyt'. Tu jde si ve snu ke mně duch a když on zas je pryč, tak já kol pak kuk a kuk. Děs pak ve svém oku mám. No nic, řku si tak to je fajn, byl to jen strach co sem šel a ne že duch. Byl to jen můj sen. Ten opět byl sám hnus a fuj. Ale co, však je zas pryč.

Tak pá pá už jdu fakt spát a snít si zas svůj sen.

    On na nás kuk a kuk ten hmyz. 

Obrázek uživatele Marta

No, dobrý...

Fakt dobrý. Koukala jsem jak tam nosíš ty kytky a zrovna jsem si říkalajak máš tu hlavu splasklou. Potom jsem četla Tvůj komentář a parádně jsem se zasmála. Prý ... na palici dá mi placku.. Smála jsem se tak, že jsem tu poslední větu četla jako - Zdravím sexuálního idiota.  Přemýšlela jsem, jakého sexuálního idiota zdravíš, až jsem to četla znovu a ono tam je idola. Tak nevím. Možná jsem ten správný dislektik. Nebo blbnu stářím. Utěšuju dr ale, že to bylo tím, jak jsem se natřásala smíchy a od smíchu jsem měla navíc zamlžené oči. Je to krátká básnička, ale moc se mi líbí.  

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Přijedu, Bert dá mi packu,

Bel mě žene do práce,

na palici mi dá placku,

to že má být legrace_

DEJ SEM DÍTĚ!

 

Končím. Hlídám u mladých nemocného vnuka, syn právě přišel, musím podat raport.

Ahoj: Zdravím sexuálního idola!

Sidi

Obrázek uživatele Belinda

Ale prdlajs

Bert ne nový pán, jen já ne chtít psát, že on jít ven s TOU PANÍ CO HO OBČAS HLÍDÁ.... být o moc slov psát... Sidi, ja už fit, ale ty víš, že já víc než vnuk, být s Bert, to ne tak na mozek kůr....Já teť moc číst, je to fajn, ke kotli jít já ne mus, sníh hop od vrat též ne, jen haj a chrup...

Dnes je venku smog a mlha,

mokrý sníh já všude mám,

Bert se do něj směle vrhá,

je mokrý jak hastrman.

 Už se těším na to jaro,

přijde za čas kratičký  ????

Plánuji si, jak tu všude,

budu sázet kytičky.

Za svým bratrem ??? do Liberce,

Sidi přijet prý může,

nenechám já ji zahálet,

s kvítkama mi pomůže..... ja cha chááááááá

>si
upload foto

 

 

Obrázek uživatele babčahanča

I u nás taje sníh

 Tak ještě na dobrou noc s nostalgií.

babčahanča

Obrázek uživatele babčahanča

Co to je?

 Bert má nov pán? Tak Bel na nás prd prd...?

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ale, ale,

No Bel! Co to tu vid? Ty na ples ej chu chů, ej chu chů, jak nic a hle, ty mít půl dne a půc noc dva vnuk a ty zle a zle, ty mus dva dni chráp a chráp. Ty mus zvyk na vnuk! Či je to to zlé ham, ham? Tak, co je to? Já mus ti dát 1. pom /oc/  Piš pak, jak ti je! Pa, pa: Sid.

                                                      

Sidi

Obrázek uživatele Belinda

Prd, prd

Já dnes nic práce, jen leh a chráp a chráp.Mladí hop sem hop ta, na ples, já vnuk a vnučka kuk a hou hou. Chrup až ráno tři, to pro mne nic být. Pak jíst jogurt fuj, čas moci ještě ham, dávno pryč. Dnes prd a prd furt, už nebýt co. Jen Bert fit, jít ven ne já, ale jiný pán... ach jo, už já snad fit, pa pa

'>prd
image hosting sites

 

 

Obrázek uživatele Poletucha

Marti!

U nás to je též tak. Pán pak jen, že pes si jde kam sám chce, též, že lump to je. Když já s ní jdu ven, jen písk a hned jde tam, kam já chci. Muž, ten pro ni mlsy má a hned ji vše i dá. Já nic, však kil už má dost. To muž, tu kost, tu buřt či sýr ji dá a pak, že prý moc kil má! A když jí to vše dá, pak jde s ní spát. No holt chlap! Tak jdi už spát, sen fajn nech si zdát ♥

 Image hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

JUJ!

        

Tak tu ten kot jde též hop a hop jak níž na obr. náš druh od Sid. Ona je však při tom víc šmrnc a feš. Dnes je opět déšť a led. Ach jo. To je můj vzdech. Na noc jde vždy ven se psem pán. Teď už jsou zpět. Pes je free a pán je hin. Náš pes má ucho jen pro mě. Když jde s ním muž, tak vždy si jde kam sám on chce.  Pán pak má vztek.

  

Tak to je když jde ven pán a pes.  A mě na mysl teď jen zas jde to, že u mne ne nerv na ten můj chlap, když pak zde řve, že pes je lump.  Dnes zas to tak je. Muž tu řve, že pes je moc free. No tak ať je. Pes má čich na jar. To je tak, že na čich mu jde TA pes - ne TEN pes. To z něj pak je ten lump. No tak to je. A co?

Už jsou zde.

Já jdu si psa teď mýt, řkouc mu: "... ty jsi můj pes a ne můj pán. Též můj muž je tvůj pán a ne jak ty pes, tak měj pro něj ucho své a slyš ho, když jdeš s ním ven a tam on na tě řve pojď sem. Ty jsi prý moc free a lump, tak se zas sprav a buď náš brav (z němčiny - dobrý, hodný) pes. Ocas psa mrsk a mrsk a hop a skok už on si jde spát. On dá své oči od nás pryč a hrd jde si dál od nás pryč, jak by nám řek,  že já i pán zná prd, že jde sem už jar.  Tak to je zde dnes můj zpěv. Sic nic moc, no však pár slov je tu zas. Tak pá pá.    

Obrázek uživatele Sidi

Pol

Tak já hrát hru též furt a furt, až mě brň 5 prst, tak já dost! Já kdys též hrát, mě bav hrát Princ of Pers - tu skok, tam skok, tu šerm, tam šerm. Co jsem na Ss, už hrát ne, neb čas mít ne. Dnes, když my jít ven a být fajn sníh, já si řek - ta Pol, ta je as v 7 neb ze sníh a ty ano. A tvá Reb též. Však sníh už brz tát a pak fůj. A Jdi už spát, já též. Mar už chráp. Tak pa!

Mar zde hop, hop, ale leb ne.

 

SLECINKY.EU

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Sidi

I já hrám hry a je to fajn. Též tu stát i tam též, však vzdát se? Ne ne ne! Dnes můj den byl fajn, přes noc i den sníh a vítr vál a to já mám moc rád. Už brzy já zde psát, že syn už byt má. Však teď já ťuky ťuk! Tak a já už jdu teď spát, den fajn vám všem jdu přát.

 Image hosting by nahrejto.cz - file hosting

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Mart

Já mám břich třas, já mus moc smát  z tvých drek. Ne z tvých, ale z Nik. Tak u vás dnes déšť? U nás fajn sníh, i vzduch.  Hanč zas psát, že u nich led a ona spad na kost v záď. A už zas šla ven se psem ch - jak tys to psal? Aha, scát. No, já mám zas duch a ten  je duch je Cát. Pan Cát. Mar hrát hry na PC. Ona kuk ne, sluch ne, jen hrát a hrát. Já též zkus hrát s ní, ona ale mě mus uč. A co Bel? Od dob, kdy ona čert, tak sem nic. Asi ten chlap, co ho šťouch oc /ocasem - no, jak to vyjádřit?/ tak za ní teď běh a ona pro nás má čas ne. Tak Bel, hej! Piš pár slov, ať my smát! Pa!

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Déšť?

Já čum, že tam je déšť. Tu je chlad a mráz. já klouz a bum,teď už ne.Jít sun krok sun. Kouř jde od záp. Tak to též k vám jít. Až dýl.

babčahanča

Obrázek uživatele Marta

Mám...

Mám dnes stres. Já a pes jsme šli v pět ven. Tam děs a běs. Brr! Juj to byl chlad.  A furt jen kap a kap. To déšť tam byl a lil a lil.. Přes noc tam led zas vznik jak vždy. To já už znám a vím, že jít v ten den ven na ten led je o smrt si hrát. Jak ten můj pes pak má jít ven si scát? Ach jo. Teď na noc mi byl hej, to s ním šel ven jen pán. Řek jen, že je tam hnus, tma a fuj. Náš pes tam dal svůj drek a hned šel zas v dům zpět. Za ním šel i pán a byl dost rád. To je už vše co já dnes psát sem vám. Spát se mi dost chce. Má na mě vliv ten déšť a chlad. No nic, tak včas snad dnes jdu spát.  Tak pa pa.

 

Obrázek uživatele Sidi

Čau!

Dnes se asi po po po, neb mi Mart. můj dech ven ber. Já bav při P, čtu a čtu, ale ten  - no, end! Já lap po dech a řvu smích! No, Mart je holt fajn! Kdo psát teď P?  Mart je přec bor /ec/, chi, chi!

Je to fajn, že je nás teď víc, neb my bát vlk nic!

Teď snad psát zde Pol, že? Zde ona bor /ec/ no, jak to říct, že? Tak pa, pa, brou noc všem!

 

Sidi

Obrázek uživatele Sidi

Hoj!

Čau lid. Už ne tak zde klid, už jste se chyt a cos se zas dít! Vy dost teď psát a to nás dost bav. Bel mus vzít teď bus s jet po Čech kus, tam brát od všech hlas, by tu byl faj zas. Bel, vem si svůj háv, my jak 1 dav za tě vždy jít a pak pro tě žít. A pak též i pít, a na tě si ťuk a ted již ni muk!

Sidi

Obrázek uživatele Sidi

Mart!

Crr je blb, ale cvrnk, to mus být, neb ty bys pak cvrnk do gať a pak mus prát.

Hanč má též kloub au, au, ale ona dnes přec šla ven 10 km a kloub už fajn. A jak Dr Pinc, ne princ dá kuk na kloub? Asi ne, RTG, ale son -o, že? To je ale div. Ty kloub, muž kloub. Ty prav kloub, on prav  kloub?  Ne lev?  Tak to mus být, když vy jít tak chyť pod paž a oba mít hůl. Vy krok prav hnát a ty P HK /pravou horní končetinou/ drž hůl a chyť muž. Pak vy krok lev, hnát a on drž teb.lev krok a on drž hůl LHK /levou horní končetinou/  Blbnu, nejde mi to, sama se do toho zaplétám. Hanča jsem psát, tak to snad vysvětlí.

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Můj

 Můj kloub dnes též bol.Já maz a váz a pak jít pryč. Jít kol vod a kuk sem a tam a nic bol.Já fit a fot. Pak jít zpět a chlemt piv a pak zas clemt. Dál já  fajn a zas pít vín. Já OK. Chce to chlast. Bel dej, ty máš, ty hrab a táh ven flaš...

babčahanča

Obrázek uživatele Marta

Ahoj.

Ahoj. Dnes je pro mě supr den. Já mám čas tu číst a psát a též se dost smát. I můj kloub teď už si spí. To též je moc supr. Za to můj muž jde tam, co svůj kuk mu dá na kloub Dr. Pinc. Ne, že princ, no Pinc to je.  On je Dr. přes kloub ten i ten. On oba zná, ne že je laik On když pak po kuk řka, že kloub je fajn, tak hned je líp a bol jde pryč. Tak jo. Můj muž je dnes jak sup. Že by to byl strach? Ne, to snad přec ne. Ale jak jen já to mám si vzít? Vím, že ten kloub je na něj zlý jak čert. Tak fofr ať už den ten je, co tam ten můj chlap si jde pro to kuk a kuk (sakriš jak napsat, že je to už zítra?).  Můj muž si dá crr, neb má tam být už v osm hod. To je ale čas. Já a pes chci dělat chrup a ten crr si řve jak tur. No nic, já řkouc tu ámen jdu včas dnes spát a sny si dám též supr zdát. Tak pá pá.

Obrázek uživatele Sidi

Čau

No fakt je, že Mart zná moc slov, též i Pé! Je vždy fajn číst  ta slov, je jich vždy moc a moc. Kam ona na ně jde? Ten srub je moc feš! Dnes já psát nic, moc, já kých a kých a leb je dut. Já zde mít 2 dny vnuk, co též furt kých a smrk a já to od něj lup! Tak pa, pa, vy piš i verš a Pé.

 

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Jitř u mne

Hezký dnešní den.Vy moc fajn, že psát když já spím. Div to je . já chruň a chruň, leč jitř kuk na PC - na mail, sem a tam.Ta chýš je in, tam vše, co má být. Tam klid pro dum a cit.Tam žít je ráj, jít kol a kol a dál . Já též moc rád jdu ven..Můj muž jde též , jen když fan klub - je co se smát a hrát a bav mně... Tak les -sad ho ne bav. Les a moc hub pak je. Už ne- smrad z hub tu zas je .

 

Když kloub blb- tak s ním ven a dát ten, co ne bol.Pak už zas hop sem a tam...Div se, je to tak...

 

 

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Marto,

tys mistr slov! Jak ty to znáš, víš hned, co a jak psát. Jsi fakt supr, tak piš dál!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Marta

Morbidní povídání jednoslabičné o dnešním odpoledni

Dnes u nás byl den pln krás. Můj muž řek: já i pes chcem jít ven. Vstaň a vem si šat i šál a jdem. Jo, jo. A tak jsme šli. Prv pán, pak já, pak pes tu hop, tam hop, pak klus a skok. Já řvu - stůj mě kloub au! snad prask. No pes zas nic a zas on hop a skok jak o kost by mu šlo. Snad o tu mou? Snad o ten kloub?  Ne, ne,já mu řku. Kloub furt je můj.  Ať je tam, co je. Však hnát můj s ním jde a jde. Tak co. Ten můj pes je "óbr hirsch".  On táh mě jak snop. my jdem ve svůj vůz. Vůz je kus dál. Však už tam jsme. Pán si tam sed, pak já i pes. Vůz dal se v jezd. Těch pár chvil jel v ten náš cíl. Kde, že je náš cíl? No přec náš sad a dům. Ne, dům to je asi moc. Ne to ne dům to je spíš jen srub. I srub je moc. Je to jen chýš. Však v ní je spíž a tam je kur a tuk na chléb i bok. Bok i kur dlí na led. Můj kloub by chtěl též snad na led. Jdu s ním hned na chlad ven. Tam už má vítr svůj van, tak  kloub má své.  Pes též jde ven. On kouk za plot. Tam je pes, ne však náš a ten náš to ví. Tak štěk tam i sem jak  obr zlejk a pes co byl tam se lek a dal se v úprk pryč. Snad pán (ne náš) ho chyt´. Ale to je mi fuk. Když chyt, tak chyt a když ne, tak ne. Brr už chlad mi je a chci jet dom. Však byl to dnes supr den. Jak řku tam výš už já - byl to den pln krás. I když ten i onen kloub byl au au au. Tak už pá pá pá já na leh svůj si bok jdu dát. Však spí už pán i pes a můj sluch... tam zvuk je chrr, chrr... tam zas tma... a tam kdes v dál už zvon si zní... a na mě sem na gauč už sen si jde...však už je tu půl-noc pryč. Hej! I můj kloub si už sní a spí a nic mě ten blb ne-bo-lí.

    To je ten náš chýš. Jen ho tu jen kus.

Obrázek uživatele Poletucha

Kuk ♥

Tak vy chtít číst, tož já pár vět sem dám. Však co mám psát, den za dnem fuč a zas rok frnk. Já tu a tam jdu s vnuk ven, též byt juk juk na inter.Nic moc, vše moc Kč stát, či zas byt za nic stát. Dnes zas jdem kuk na 1 byt. Snad v jar už já je mít tu kdes blíž. U nás to teď čpí, neb zav. papr. pál .Image hosting by nahrejto.cz - file hosting Tak a já jdu jíst, břuch už má hlad. Tož fajn den  všem!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Čau Han, El je fuč a já sem jen kuk sem, kuk tam a zde nic. moo ning. Já mus dřív vstát, zde 4-5 chlap buch, buch a vrt, vrt, to spát jde ne.  Ven je chlad. Již brz tu děd Mráz. Ten já mus ne! Já chci zas jar! A kde je Tep -u? Ona psát fajn verš. Piš Tep i sem, ty jsi přec šik! Tak já jdu též jíst, jak Han. Pa, pa, lid! Vy jít sem psát a my číst!

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Zdar El

 Kol nás vše spí. Já a ty ne. Tu je chlad a ne slun svit. Jdu jíst. Dřív já čum sem. Pa, pa, zas přiď.

babčahanča

Obrázek uživatele babčahanča

Hub pln les

 U nás je les pln hub a já jsem moc fit když já jdu ven. Pak však fňuk, fňuk...

A tak dej bach na tu tu- je to jed!

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Hoj!

Čau lid! Dnes net moc pln, my bav s Hanč a s Mar, však je to zlé. Jen blek a blek, sem tam klid, tich! no, děs! My moc ne drb. Tak  až pak, v noc snad klid. Ač pak už Hanč spát, ona rád spí. Tak pa!

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Den či noc?

 Já čtu teď a ty  Pol -fajn den ,den ne pryč.Já div a pak líp kuk, Pol psát v noc, to já spát.

Dnes ne vstát, vzad cel bol, ne hýb,pak lez z bed a hýb- moc bol,tož vař dle plán,ty deb a blb pesk z višň ! Jsem na HO !

Mak ne moc. Jen čum sem a tam. Noc déšť dal a dnes už ne. Ba, mrak je nic moc.Svit ne.Tak chrum, chrum v bed.Ser na višň.Ať kos a drozd zob a zob.

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Dnes

Joj, dnes fajn den! Prv šla dát ve var oběd, pak ham ham, po té šla jsem si hrát. Pes spal, zde klid, tož já mít čas. Jak pes vstal, šly jsme ven, však jí se moc ne chtít jít. Tak za čas šly zas v dům a v tom déšť, pak hrom! Můj pes se moc bál. Já  šla ven dát sed, baf a mok. Já mám rád kuk na déšť i blesk! No jak já řka - byl to fajn den☺

   Více smajlíků ke stažení                Více smajlíků ke stažení  Více smajlíků ke stažení   Více smajlíků ke stažení                  Více smajlíků ke stažení                                                              

 

 

 

     

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Jak tu

 Tu byl jas, pak mrak, blesk, dál šel déšť  a zas jas.Já drh višň.Jich moc. Kos a drozd klof.3 x koš. Pak peck pryč, dát na mráz a vař. Pak pád na hub, čum na kop.Jít ven já a pes.Teď sed a psát na SS.

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Tak čau, El! To je fajn, že ty juch, juch, tak to má být! Já též včer jíst a pít v hosp. Nás šlo šest. Já, muž, syn, snach, vnuk a vnuč. Břich však bol ne. Zpět pak my šli v dešť. Pak prš a prš, pak už dost. A dnes je fajn, svit a jas, tak jdu ven. Tak pa!

Sidi

Dnes je:
Neděle 10. 12. 2023

Svátek má:
Julie

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

Jak zhubnout?

 Doporučuji KetoDiet, jako prvně to měla žena a když jsem viděl, jak rychle zhubla, tak jsem si ...

Jak zhubnout?

 Zdravím, rád bych oživil diskuzi a zeptal se jaké máte zkušenosti s dietami resp. přesně s pro ...

Překvapení pro ženu

Opravdu? Tak to jsem rád, dost jste mi pomohli, díky. Mrknu na to! :-) ...

Překvapení pro ženu

Ta Florea se teď nějak rozmohla, už jsem o tom v práci mockrát slyšel, když to ženský řešily. :-D Né ...

Překvapení pro ženu

Divej, drahé to určitě oproti konkurenci není když by jsi to porovnával a spolehlivý jsou určitě, ne ...

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 0 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design