Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Tisíciletá říše míru! Exkluzivní podrobnosti o jejím příchodu

Žel, z vlastní svobodné vůle dosud lidstvo nikdy nesměřovalo ke Světlu. Proto nebylo nikdy šťastné a nedosáhlo míru. Ani toho vnitřního, ani toho vnějšího. Souhrnné chtění lidstva a jeho svobodná vůle směřují naši planetu ke zničení. Ke zničení životních podmínek na ní i k jejímu zničení duchovnímu. Taková je realita se všemi, tomu odpovídajícími materiálními a duchovními důsledky.

 

Aby bylo destrukci zabráněno, musí zasáhnout Vyšší Moc. Bez jejího přičinění by již nebylo možné další trvání Země. Dojde k tomu prostřednictvím zásahu do lidské svobodné vůle, která bude vyděděna z možnosti ovlivňovat další osud a vývoj naší planety.

 

Reálně to tedy znamená, že od jistého momentu již nemá svobodná vůle lidstva jako celku, určující dopad na vývoj osudu Země a její další směřování. Země již z Vůle Páně začala směřovat ke Světlu. Je to obrovská Milost, kterou si lidstvo nezasloužilo, protože ve skutečnosti si zasloužilo jen to, co chce a o co ve své vlastní svobodné vůli neustále usiluje: zničení!

 

Bez ohledu na lidi a jejich destruktivně zhoubné myšlení a jednání však naše Země začala směřovat ke Světlu. Jejím dalším osudem je Světlo. Je jím tisíciletá Boží říše na zemi, předpovídaná na mnoha místech v Bibli. Světlo Páně obklopuje již dnes ve zvýšené míře naši planetu i všechny záhrobní světy s ní spojené. Jeho intenzita se bude stále stupňovat, což bude mít samozřejmě zásadní dopad na svět lidský.

 

Jaký bude tento dopad konkrétně?

 

Lidé mají dva druhy svobodné vůle. Jeden, jehož prostřednictvím ve společném souhrnu ovlivňují směřování a osud celé naší planety tak, jak již bylo zmíněno. A druhý, kterým ovlivňují sebe sama. Tento druh svobodné vůle nebude lidem vzat. Každý člověk bude moci svou svobodnou vůlí do poslední chvíle ovlivnit svůj vlastní osud.

 

Ale i toto se zásadním způsobem změní a promítne do nové kvality. A změní se to v tom smyslu, že každý akt lidské svobodné vůle, ať již na úrovni citů, myšlenek, slov, nebo činů narazí na stěnu záření Pánova Světla, obklopujícího naši planetu. A pak, v trojnásobné síle a v trojnásobné rychlosti než tomu bylo doposud, se vrátí zpět ke svému původci. Čili k člověku, jednotlivci, který ze své svobodné vůle něco cítil, něco myslel, něco řekl, nebo něco vykonal.

 

Zlo, nespravedlnost, nepravost, nečistota a mnoho jiných nectností, které člověk vyprodukuje ze své svobodné vůle na úrovni citů, myšlenek, slov a činů, ho ve zpětném účinku neuvěřitelně rychle a silně zasáhne. Extrémně zesíleným a extrémně zrychleným způsobem začne zlo dopadat na své původce a začne je likvidovat. Zdravotně, psychicky a fyzicky.

 

Pod neobyčejně prudkými a neobyčejně rychlými údery zpětných účinků, odrážejících se od stěny Světla začne člověk rychle chápat, že se musí nutně změnit, nechce-li být ustavičně bolestně zraňován. A změní se. Změní se tak, aby k němu mohlo ve zpětných účincích přicházet již jen dobro. Nebo nic z toho nepochopí, nezmění se a zpětné účinky ho úplně zničí. Zdravotně, psychicky, nebo fyzicky.

 

Ale pozor! Stejný princip bude fungovat také v opačném případě. Také tehdy, bude-li člověk ve svých citech, myšlenkách, slovech i činech formovat věci čisté, dobré, spravedlivé a laskavé. Také ony se odrazí od stěny Světla a s trojnásobnou silou a trojnásobnou rychlostí přinesou dotyčnému nebývalé dobro, Světlo a požehnání.

 

Bude to tak strhující, že tito lidé, ale i všichni ostatní v jejich okolí poznají, že je s nimi Pán. Že je s nimi všemohoucí dobrotivý Bůh, který neuvěřitelným způsobem povznáší všechny ty, co jdou jeho cestou. Cestou dobra, čistoty, spravedlnosti a lásky, přinášející hluboké pravé štěstí, mír, radost, vnitřní jas a Světlem naplněné bytí.

 

Ke všemu tomuto se však může již nyní úplně každý člověk neuvěřitelně snadno vyšvihnout svým poctivým dobrým chtěním, kterému se dostane okamžité a velké podpory ze Světla. Je to obrovská příležitost k tak prudkému duchovnímu vzestupu, jaký naše Země ještě nezažila.

 

Abychom mohli v tomto dění obstát, nepotřebujeme toho moc. Potřebujeme jen dvě věci. Čistotu a důvěru.

 

Potřebujeme čistou srdce, mysli, duše, svědomí, citu, emocí a celého vnitřního života. Velice jednoduše ji můžeme získat tím, že se budeme snažit udržovat krb svých myšlenek čistý. Neboť absolutně nic, co je čisté a o čistou usilující se v Pánově stvoření neztratí, ať již se bude dít cokoliv. Naopak, dostane se tomu vší možné podpory a pomoci. A to jak ze strany duchovních pomocníků, tak i ze strany bytostných pomocníků, řídících přírodní dění.

 

To je jedna věc. No a druhou věcí je čistá důvěra. Čistá důvěra v láskyplné a spravedlivé Boží řízení všech věcí. Neboť při nadcházející vynucené očistě Země a budování základů tisícileté říše se budou dít i drsné věci, protože se bude na trosky rozpadat starý, pokřivený svět rozumově materialistické pýchy. Ať již se však bude dít cokoli, nic nesmí otřást naší čistou důvěrou v láskyplné a spravedlivé Boží řízení velké očisty. I když to totiž bude nejednou těžké, bude to nutné k tomu, aby mohlo Světlo na zemi zcela zvítězit.

 

Čistá důvěra v Boha se má stát již nyní, a v nadcházející době zvlášť, základem všeho. Jen prostřednictvím ní bude možné překonat strach a obavy o vlastní pozemskou existenci, a zároveň pochybnosti o tom, zda to, co se děje, je správné, spravedlivé a odpovídající Boží Lásce.

 

Toto vše má být nahrazeno pravou a čistou důvěrou. Důvěrou v to, že dobrotivý Bůh ve své všemoudrosti láskyplně, ale také spravedlivě směřuje dění na naší zemi i v záhrobních světech v jejím okolí k vynucenému nastolení tisícileté říše. Čili ke štěstí, radosti, míru a Boží harmonii, ke které by již lidstvo naší planety samo od sebe nebylo nikdy schopno dospět.

 

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/

Poznámka ke komerčním sdělením na tomto blogu:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitu blogů a komentářů na Světě seniorů. Nepište zde články a nevkládejte do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.

Komentáře

Dnes je:
Čtvrtek 21. 09. 2023

Svátek má:
Matouš

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

Jak zhubnout?

 Doporučuji KetoDiet, jako prvně to měla žena a když jsem viděl, jak rychle zhubla, tak jsem si ...

Jak zhubnout?

 Zdravím, rád bych oživil diskuzi a zeptal se jaké máte zkušenosti s dietami resp. přesně s pro ...

Překvapení pro ženu

Opravdu? Tak to jsem rád, dost jste mi pomohli, díky. Mrknu na to! :-) ...

Překvapení pro ženu

Ta Florea se teď nějak rozmohla, už jsem o tom v práci mockrát slyšel, když to ženský řešily. :-D Né ...

Překvapení pro ženu

Divej, drahé to určitě oproti konkurenci není když by jsi to porovnával a spolehlivý jsou určitě, ne ...

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 0 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design