Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Můžeme dostat všechno, o co Stvořitele prosíme, ale…

Ale musíme ho prosit správným způsobem. Pomoc Boží se dnešní době očisty vznáší v blízkosti každého z nás a je připravena nám až zázračným způsobem pomáhat.

 

Problém je však v tom, že jedině na nás samotných záleží, jestli se dokážeme naladit na její frekvenci. Zda dokážeme vnitřně najít správný přístupový kód, který nám otevře bránu zázračných Světlých pomocí.

 

Jak to lze dokázat?

 

My lidé bereme v životě za základ svou vlastní vůli a své vlastní chtění. To je pro nás určující! Na základě toho děláme svá životní rozhodnutí a takovýmto způsobem se i modlíme, když žádáme Stvořitele o pomoc. Ať už jde například o řešení obtížné životní situace, zdravotního problému, nebo něčeho jiného.

 

Na základě vlastního chtění a vlastní vůle máme vždy jasnou představu o tom, jak konkrétně by měla pomoc Stvořitele vypadat. Jako zcela konkrétně by se měla projevit. O to pak prosíme Pána doslova s křečovitou urputností. Vroucně a pořád dokola prosíme, abychom obdrželi pomoc takovým způsobem, jak si to my představujeme, a jak je to podle nás nejlepší. Tím se však žel podobáme člověku, který stále znovu a znovu vyťukává přístupový kód, potřebný k otevření brány pomoci, ale stále znovu a znovu zjišťuje, že je nesprávný, protože nepřináší její očekávaný příliv z Výšin.

 

V čem je chyba?

 

V tom, že všechny naše prosby o pomoc, směřující nahoru, se v křečovité urputnosti pohybují vždy jen ve stínu našeho vlastního chtění, naší vlastní vůle a našich vlastních představ o této pomoci. Pokud však chceme dosáhnout pomoci, musíme se odpoutat od tohoto chybného základu. Musíme za základ postavit ne své vlastní chtění a svou vlastní vůli, ale Chtění a Vůli Stvořitele. Neboť ve skutečnosti jsou jedině Ony při každé Jeho pomoci určující. My lidé žijeme již staletí v omylu, protože stále nedokážeme pochopit, že základem všeho nemá být naše chtění, ale vznešené Chtění Stvořitele.

 

Buď Vůle Tvá, jako v nebi, tak i na zemi!

 

Vůle Páně se má stát základem všech věcí! Základem našeho způsobu uvažování, základem našeho jednání i základem našich modliteb a proseb o pomoc.

 

Neboť Duch Boží proudí volně, svobodně a neomezeně! A takovýmto způsobem také pomáhá! Ve své svobodě a neomezenosti přináší vždy pomoc svými vlastními cestami. Nikdy ne cestami lidmi předem stanoveným chtěním, které jsou tak úzké a omezené, že pomáhající Světlo se do nich nedokáže vtěsnat ve své neomezenosti a nekonečnosti. Je to jako marná snaha o to, aby vichr prošel hrdlem láhve.

 

Co to znamená?

 

Znamená to, že můžeme a máme prosit o pomoc, ale nikdy nemůžeme a nemáme vymezovat způsob, nebo formu, jakou nám má pomoc Shora přijít. Můžeme a máme prosit o pomoc, ale nespoutanému Duchu máme nechat volné ruce v jeho působení a neomezovat ho svým příliš konkrétním chtěním, které se žel nejednou rovná až požadavku. Vždy proto prosme Páně o pomoc ve svobodné, ničím neomezené otevřenosti, která dává příležitost Duchu pomáhat Jeho vlastním způsobem.

 

V tomto spočívá zásadní vnitřní posun, který uvolňuje cestu pomoci ze Světla. Spočívá v odvrácení se od dominantnosti vlastní vůle a v nastoupení cesty svobodné, důvěřivé otevřenosti vůči Vůli Stvořitele a jeho pomoci.

 

Naše vnitřní naladění při prosbě o pomoc by proto mělo vypadat asi takto:

 

Pane, prosím Tě o pomoc ve svém problému (zdravotním, nebo jiném). Nechci však Tvou pomoc vymezovat, ohraničovat a určovat svým vlastním přáním. Pomoz mi prosím Tě tak, jak Ty chceš. V neomezenosti, neohraničenosti, svobodě a volnosti proudění Tvého svatého Ducha. Neboť Ty víš, co je pro mě opravdu dobré lépe, než já sám, protože znáš mou minulost, současnost i budoucnost. V hluboké pokoře a v důvěře otevírám svou duši takové formě pomoci, jakou mi Ty sám přineseš ve své Lásce, Všemoudrosti a Spravedlnosti“

 

Uvědomme si to, pochopme to a konečně vystupme z tmavého stínu vlastního chtění a vlastní vůle, do Světla Božího Chtění a Boží Vůle. Neboť jedině překročením vlastního stínu můžeme získat správný přístupový kód ke všem pomocím ze Světla, protože je už přestaneme urputně tlačit do úzkých drah našeho vlastního chtění.

 

A aby bylo poznáno úplně všechno, onen kód je třímístný. Obsahuje tři čísla, nebo tři principy. Jsou jimi pokora, důvěra a čistota.

 

Pokora před Všemoudrostí Vůle Stvořitele, která usměrňuje běh všech věcí. Důvěra v Jeho Lásku a Spravedlnost. A čistota srdce i mysli.

 

Dokážeme-li dosáhnout Stvořitelem chtěné míry pokory, důvěry a čistoty, a pokud se ve své prosbě o pomoc otevřeme svobodné neohraničenosti proudění Svatého Ducha, nadejde chvíle, kdy k nám začne proudit pomoc ze Světla a způsobovat v našem životě jeden zázrak za druhým.

 

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/

Poznámka ke komerčním sdělením na tomto blogu:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitu blogů a komentářů na Světě seniorů. Nepište zde články a nevkládejte do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.

Komentáře

Dnes je:
Pátek 24. 11. 2023

Svátek má:
Emílie

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

Jak zhubnout?

 Doporučuji KetoDiet, jako prvně to měla žena a když jsem viděl, jak rychle zhubla, tak jsem si ...

Jak zhubnout?

 Zdravím, rád bych oživil diskuzi a zeptal se jaké máte zkušenosti s dietami resp. přesně s pro ...

Překvapení pro ženu

Opravdu? Tak to jsem rád, dost jste mi pomohli, díky. Mrknu na to! :-) ...

Překvapení pro ženu

Ta Florea se teď nějak rozmohla, už jsem o tom v práci mockrát slyšel, když to ženský řešily. :-D Né ...

Překvapení pro ženu

Divej, drahé to určitě oproti konkurenci není když by jsi to porovnával a spolehlivý jsou určitě, ne ...

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 0 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design