Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Senior Praha zaujme nejen odborníky

Náš server Svět seniorů patří k těm, co mediálně podporují nový veletrh Senior Praha. Proto vám přinášíme jeho představení přímo od organizátorů.

 

Na začátku září se veřejnosti představí nový veletrh zaměřený na péči o seniory a jejich životní styl Senior Praha. První ročník veletrhu nabídne svým návštěvníkům kromě mnoha zajímavých výstavních stánků jednotlivých firem a sdružení působících v oblasti seniorské péče také široce zaměřený a bohatý doprovodný program. Vedle prezentací odborných témat spojených s problematikou péče o seniory si návštěvníci mohou vyslechnout i řadu přednášek určených pro širokou veřejnost v rámci již tradičních a velmi oblíbených Dnů seniorů.

 

Program veletrhu a Dnů seniorů připravuje organizátor ve spolupráci s generálním partnerem o. s. Život 90, které již přes dvacet let podstatnou měrou přispívá k řešení problémů postihujících především seniory. Od čtvrtka 8. 9. do soboty 10. 9. se tak mohou návštěvníci těšit na řadu přednášek o zdraví a kvalitě sociálně-zdravotní péče. Poučné budou přednášky o doplňcích stravy a lécích, péči o zrak v seniorském věku s doporučeními jak trénovat oči nebo přednášky prvotřídního odborníka v oblasti péče o chrup MUDr. Rubeše, který hned několikrát během veletrhu promluví o paradontóze a s ní spojenými obtížemi i o umělém chrupu a péči, kterou je mu nezbytné věnovat.

 

Čas na veletrhu mohou návštěvníci věnovat kromě odborných přednášek i řadě kulturních a dokonce i sportovních akcí. Každý den budou probíhat hudební vystoupení známých interpretů, pěveckých sborů nebo módní přehlídky. Nebudou chybět ukázky kruhových a country tanců nebo dětský soubor Valášek. O divadelní vložku se postará soubor Proměna se svým představením. Příjemným zpestřením budou ochutnávky moravských vín a tombola o pěkné ceny. Ty z vás, kteří by se do programu chtěli zapojit aktivně, jistě potěší možnost zúčastnit se tradičního oblíbeného běžeckého závodu Seniorská míle v sobotu 10. 9. ve Stromovce za účasti olympioniků a Dany Zátopkové, která závod odstartuje.

 

Těšíme se na setkání s Vámi ve dnech 8. - 10. září 2011 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Více informací na www.seniorpraha.cz.

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou.

Přejeme všem krásný den

Obrázek uživatele redakce

Autor blogu: redakce

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů. Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou. Přejeme všem krásný den
Poznámka ke komerčním sdělením na tomto blogu:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitu blogů a komentářů na Světě seniorů. Nepište zde články a nevkládejte do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.

Komentáře

Obrázek uživatele melody

Senior Praha

Já se do naší matičky Prahy hned tak nedostanu, mám ji trošku z ruky. Ale mohlo by to být moc zajímavé, určitě by mě zlákaly country tance a dětský soubor Valášek. Na zdravotnické přednášky bych asi nešla.  Doufám, že nám po skončení veletrhu napíšete reportáž s pár fotkami. Pí. Zátopkovou beru - žije z našem kraji.

***********************************
ˇ♥ SRDEČNĚ ZDRAVÍM! ♫

Dnes je:
Sobota 25. 11. 2023

Svátek má:
Kateřina

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

Jak zhubnout?

 Doporučuji KetoDiet, jako prvně to měla žena a když jsem viděl, jak rychle zhubla, tak jsem si ...

Jak zhubnout?

 Zdravím, rád bych oživil diskuzi a zeptal se jaké máte zkušenosti s dietami resp. přesně s pro ...

Překvapení pro ženu

Opravdu? Tak to jsem rád, dost jste mi pomohli, díky. Mrknu na to! :-) ...

Překvapení pro ženu

Ta Florea se teď nějak rozmohla, už jsem o tom v práci mockrát slyšel, když to ženský řešily. :-D Né ...

Překvapení pro ženu

Divej, drahé to určitě oproti konkurenci není když by jsi to porovnával a spolehlivý jsou určitě, ne ...

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 0 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design