Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Návod na použití stránek SvětSeniorů.cz: Registrujte se

Líbí se vám stránky SvětSeniorů.cz a myslíte si, že je určitě znovu navštívíte a chcete poznat a využívat všech služeb, které tento web nabízí? Přinášíme vám nový seriál článků, které vám přiblíží internetové stránky SvětSeniorů.cz a naučí vás využít všechny funkce, které tento web nabízí. Učte se spolu s námi využívat internet!

 

Zajímá vás zákulisí tohoto projektu a chcete se seznámit s ostatními uživateli webu? Registrujte se, je to snadné a nic vás to nestojí.

 

Doporučujeme vám nechat si otevřený tento návod a v novém okně si znovu otevřít stránku SvětSeniorů.cz. V pravé horní části stránky je pole pro přihlašování. Jste-li na stránkách poprvé, zvolte pole „REGISTRACE“.

 

REGISTRACE_01

 

Zvolte si své osobní „UŽIVATELSKÉ JMÉNO“, pod kterým budete na stránkách vystupovat. Uživatelské jméno si někde poznačte, nebo si zvolte takové jméno, které se vám bude snadno pamatovat. Při zadávání jména si dejte pozor na překlepy, se špatně zadaným uživatelským jménem se příště dál nedostanete.

 

Do následujícího pole pak zadejte svou platnou e-mailovou adresu. E-mailová adresa, kterou zde zadáte, se nikde nezveřejňuje a bude využita pouze pro zasílání hesel, případně pro zasílání novinek, pokud si tuto službu zvolíte.

 

REGISTRACE_02

 

Poté, co jste zadali své uživatelské jméno a platnou e-mailovou adresu, klikněte na pole „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET“. Automaticky se opět otevře úvodní stránka SvětSeniorů.cz, ovšem pod modrým vyhledávacím polem se objeví zpráva: „Na vaši e-mailovou adresu jsme odeslali heslo a další instrukce.“

 

Na e-mailové adrese, kterou jste uvedli, najdete novou zprávu s přístupovým HESLEM. To zadejte spolu se svým uživatelským jménem do přihlašovacího pole na SvětSeniorů.cz (vpravo nahoře) a klikněte na pole „PŘIHLÁSIT“. Využít můžete rovněž všechny instrukce, které jste obdrželi v e-mailu.

 

REGISTRACE_03

 

Jste-li správně přihlášeni, objeví se v pravém horním rohu stránky váš „UŽIVATELSKÝ PROFIL“ pojmenovaný vaším uživatelským jménem.

 

REGISTRACE_05

 

 

První úkol, který na vás ještě čeká, je ZMĚNA HESLA. Klikněte pod svým uživatelským jménem na řádek „MŮJ UŽIVATELSKÝ PROFIL“ a následně zvolte na stránce, která se vám zobrazí, záložku „UPRAVIT“. Zde najdete nastavení svého uživatelského účtu. Do pole „HESLO“ napište své nové heslo a zopakujte je ještě o pole níže „ZOPAKOVAT HESLO“. Úplně dole na stránce pak klikněte na „ODESLAT“. Své heslo si zapamatujte nebo poznačte spolu se svým uživatelským jménem, abyste je nezapomněli.

 

REGISTRACE_05

 

Nyní můžete začít využívat všech služeb, které SvětSeniorů.cz nabízí. Dozvíte se o nich v dalších článcích této série.

 
Jakmile ukončíte svou práci na stránkách SvětSeniorů.cz, nezapomeňte se odhlásit prostřednictvím červeného pole „ODHLÁSIT“ ve vašem uživatelském profilu.

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou.

Přejeme všem krásný den

Obrázek uživatele redakce

Autor blogu: redakce

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů. Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou. Přejeme všem krásný den
Poznámka ke komerčním sdělením na tomto blogu:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitu blogů a komentářů na Světě seniorů. Nepište zde články a nevkládejte do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.

Komentáře

Obrázek uživatele redakce

Nové obrázky i u článku "REGISTRACE"

Nové obrázky, které by měly pomoci každému, jsme přidali i ke článku "Návod na použití stránek SvětSeniorů.cz - registrujte se". Jak se vám tento systém navigace líbí? Pomohlo vám to?

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou.

Přejeme všem krásný den

Dnes je:
Úterý 14. 01. 2020

Svátek má:
Radovan

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

dárek k výročí svatby

 Nemáte zač. Ať se Vám let také líbí. ...

dárek k výročí svatby

 Dobrý den, pane Houdku. Děkuji za Vaši reakci. Manželka má moc ráda jižní Čechy, takže uvažuji ...

dárek k výročí svatby

Dobrý den, předem gratuluji ke krásnému výročí i k rozhodnutí zakoupit let balonem. Z vlastní zkušen ...

dárek k výročí svatby

Dobrý den, předem gratuluji ke krásnému výročí i k rozhodnutí zakoupit let balonem. Z vlastní zkušen ...

Pokec, začínající na P

 Pomřeli jsme, jasná zpráva,redakce  prostor nedává.Loučíme se, jinam jdeme,sbohem Jarmilo ...

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 1 host.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design