Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

MÁM NA SEBE VZTEK! :-(

Asi se někdo bude ptát - proč? No to je právě to, co ani já nevím. Už delší dobu se cítím tak nějak divně. Nic mě nebaví, ze všeho jsem vyklepaná a nervy mi pracují na plné obrátky. A já si nadávám a domlouvám si..co blbneš, nic se neděje, máš príma děti, krásný vnoučata, peníze ti taky nechybí, tak proč jsem tak vykolejená!? Já tu občas ze sebe dělám moudrou, snažím se slovně pomoci, jak to nejlépe cítím, ale sobě, sobě pomoct neumím. Že by to bylo tím, že bych chtěla, aby každý kolem mne byl šťastný? Nebo je to tím, že mám pocit, že nejstarší syn není tak úplně zdravý a mám pocit, že není ani šťastný? Nebo je to tou hloupou šedesátkou, kterou brzy vezmu na sebe? Sakra, já na to musím přijít! Nervy jsou pěkné svinstvo a jak některé z vás ví, už dlouhou řadu let užívám antidepresiva. Tak jsem si trochu ulevila, v pátek jdu k doktorce a ta mi jako vždy řekne: Vy to zvládnete! A já vím, že to zvládnu, jenom mě ty moje pocity právě teď děsně štvou!

No a to je také důvod, proč to tady nyní odflakuji. Ale zase bude líp! Musí!

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Autor blogu: Poletucha

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední
Poznámka ke komerčním sdělením na tomto blogu:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitu blogů a komentářů na Světě seniorů. Nepište zde články a nevkládejte do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.

Komentáře

Obrázek uživatele melody

Bicykl

Abych pravdu řekla, nikdy jsem se nenaučila jezdit na kole, tudíž ho nepotřebuji.

 

 

..:: Nahrejto.cz ::..

 

***********************************
ˇ♥ SRDEČNĚ ZDRAVÍM! ♫

Obrázek uživatele babčahanča

Uštvaný?

Myslela jsem, že má ten Poletušky vynález. Nikdo už jiné kolo nechce!

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

To se nedá přežít!!

Proboha Hančo, já mám záchvat - pomóc!   Jestli jsem to správně pochopila, tak ten výraz v obličeji má být jako když šlapeš do kopce, že? Uštvaný! Musím se nechat poučit.

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Neviděli by nic

 Jen si musíš vzít sukni. ale ten výraz v obličeji i když šlapeš do kopce...

babčahanča

Obrázek uživatele melody

Poletušce

Kdyby mě viděli ostatní účastníci silničního provozu jet na tomto kole, tak by určitě nastala hromadná havárie.

***********************************
ˇ♥ SRDEČNĚ ZDRAVÍM! ♫

Obrázek uživatele babčahanča

Nepřeháněj to....

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Paráda!

Poletuška už je zase ve formě, huráá!

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Přiznání

Tak prý ty depky mám z nedostatku sexu!  No ale copak já za to můžu??? Nemůžu a proto jsem si včera koupila výborné kolo. Kdo má podobný problém jako já, vřele doporučuji! Nejlepší je jezdit po hrbolatých cestičkách. Rozhodně není vhodné na něm jezdit na nákup, stejně po té jízdě nebudete vědět, co že jste to chtěly koupit.

 

 Ps. Večer se půjdu podívat k rybníku, třeba tam narazím na nějakého porybnýho nebo rybáře. Pak dám vědět! Zdraví poletucha

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Mám radost, že ti je lépe Poletuško

Poletuško  .Jsme tu proto, abychom se potěšily a pobavily,vypovídaly i když máme jiné kamarádky. Někdy je počítač víc při ruce a naslouchá, podobně jako naši psi a kočky- možná i husy, kozy, kachny atd...Měj se ráda- jsi dobrá holka , chápu tě.Musíš bojovat / s paní doktorkou - pomáhá ti/ a nevynechat prášky-jsou moc důležité. Tak si pro nás najdi chviličku a napiš, nakresli, sestav a ukaž...Hanča

babčahanča

Obrázek uživatele melody

pro Poletušku

Jituško, jsem moc ráda, že je Ti už líp.

Nechceš sem vložit pro ostatní to krásné kolo a plavky, které jsi ukázala v Deníčkách? Snad se někdo prudérnější nepohorší nad tím, co sis pořídila.

***********************************
ˇ♥ SRDEČNĚ ZDRAVÍM! ♫

Obrázek uživatele Sidi

Poletušce

Jitunko, nikoho neunavuješ, jen se z e všech problémů vypiš, zřejmě to trochu také pomáhá. Kdyby šlo víc, rádi bychom ti pomohli, včetně našeho harémového vůdce Boba. Drž se, jsi fajn děvče!

Ta mlha kolem se brzy rozplyne!

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Moje milé kamarádky!♥

 Já Vám všem děkuji za milá slova, která jste mi napsaly! Dnes už je mi zas trochu líp. Prostě mě tyhle blbé nálady tak dvakrát do roka přepadnou. Moje deprese jsou následkem mého dětství. Je pravda, že oproti době, kdy u mě propukly, se dnes cítím o 100% lépe. Je to také díky mé lékařce, psovi, kterého mi syn daroval a také počítači. A samozřejmě lékům. Ty už budu muset užívat doživotně.  Nedávno se mi v Tescu začalo všechno rozmazávat před očima a já cítila, že asi půjdu k zemi. Naštěstí jsem to ustála a pokračovala v nákupu. Já jsem si zvykla na stereotyp a jakmile se děje něco, co z něj vybočuje, tak mě to hrozně rozhodí. Prostě to se nedá ovlivnit. Moje diagnoza po vyšetření na EEG je těžká deprese. A v začátcích jsem často upadala do stavu, kdy mi začaly brnět nohy, postupovalo to do celého těla, zkroutily se mi ruce a ztrnula tvář. Ano, i to dokáže dělat deprese. K tomu se přidala aritmie...rovněž následek psychiky. Pak se to hodně zlepšilo, jenže nastal veliký problém se snachou a já v tom lítala znovu.

Jinak dětí si užívám dost. Dnes tu byl Tom a zítra jedu hlídat Jonáše. I lidí si užiju dost, při procházkách se psem, jsem jednak poznala mnoho nových kamarádů a vždycky si mám s kým popovídat. V tom to není. Já mám navíc fobii z cestování a tak jakmile mám někam jet, jsem tak rozhozená, že se mi chce až brečet, že musím někam cestovat. Těžko se mi to vysvětluje, ale je to nemoc, se kterou jsem byla i v invalidním důchodu. Musím se s tím naučit bojovat a za ty roky (cca 20let) jsem udělala veliký pokrok a pí. doktorka má ze mě velkou radost. A protože já tím nechci nikoho ze své rodiny zatěžovat, tak jsem si tu trochu ulevila. Nejmladší syn už zažil pár mých " záchvátů" a tak  nechci, aby se třeba o mě bál.

Vy víte, že já si téměř nestěžuji, ale tentokrát to ze mě muselo ven. Naštěstí mám kamarádku, se kterou si denně voláme a ta mě dokáže vždycky rozesmát. Mám i tady v sídlišti dobré přátele se kterými se také hodně nasměju. Ale jak sami asi znáte, na každého někdy přijde slabá chvika. Je toho hodně, co bych mohla ještě napsat, ale nechci vás tu unavovat svými problémy, vždyť každý z nás občas nějaké má a musí se s nimi umět vyrovnat a já to také zvládnu! Slibuju!

 

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Poletuško, ty si

Poletuško, ty si potřebuješ trochu vyrazit mezi lidi, ne,jen lidi z naší virtuální komunity, ale mezi opravdové lidi, přátele, potlachat, popít, jít do divadla, či na jiné kulturní akce, třeba pak trošku pookřeješ. Přeji ti moc, aby se syn brzy uzdravil a byl v pohodě, protože to tě tíží nejvíce, je to v tobě a působí tvé úzkostné stavy, či deprese. Můžeme radit jak chceme, z úzkostí se člověk špatně vyhrabává, ale ty to dokážeš, jako jsi to už dokázala vícekrát! Klidné zázemí je nejdůležitější a my všichni stojíme při tobě a máme tě rádi. Jsi sluníčko, které obšťastňuje lidi kolem sebe /- jak je vidět jen navenek / dobrou náladou, legrací a vtipy. Jsme s tebou, Jitunko, máme tě rádi!

 

Čtyřlístek
post image wordpress

 

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

To má každý občas

Skutečností života je svobodná vůle. Po ní často toužíme a nedaří se nám jí prosadit.Musíme sloužit druhým, bereme na sebe starosti druhých- vždyť je milujeme!

Duše chce od života: 

  • znát sama sebe
  • mít odpovědnost sama za sebe
  • sebevyjádření
  • sebeúctu
  • sebeocenění
  • sebelásku       Prostě si uvědomit sama sebe. A to je těžké. Milujeme přece své blízké....

Uvědom si Jitko, že syn je dospělý a pomůžeš mu jedině, když budeš v pohodě. Všichni tě mají rádi a váží si tě. Třeba to jen neříkají.Až budou starší, tak si to uvědomí.Ne všichni na světě, to nejde nikdy, ale v tvém okolí a my na webu jistě... Hanča

babčahanča

Obrázek uživatele melody

Hezké ránko, Jituško.....

..... jak ráda bych Tě potěšila nějakou hlubokomyslnou myšlenkou.  Moji přátelé, když se mě ptají, jak jde život, odpovídám, že jde to, ale dře to.

Necítíš se tak trochu osamělá? Děti sice žijí ve stejném městečku, ale nevidíš je tak často, jak by sis přála. Manžel chodí do práce a pak semtam na pivko, tak býváš doma sama. S Rebí chodíváš na procházku, aspoň jsi venku, zabavíš se. Počítač a inet také trochu zabaví. Zahoď smutné chmury, co máš na srdíčku, určitě bude líp! Život jde dál. 

 

..:: Nahrejto.cz ::..

***********************************
ˇ♥ SRDEČNĚ ZDRAVÍM! ♫

Dnes je:
Neděle 26. 11. 2023

Svátek má:
Artur

Blahopřejeme!

Vychytávky

Poslední komentáře v diskuzích

Jak zhubnout?

 Doporučuji KetoDiet, jako prvně to měla žena a když jsem viděl, jak rychle zhubla, tak jsem si ...

Jak zhubnout?

 Zdravím, rád bych oživil diskuzi a zeptal se jaké máte zkušenosti s dietami resp. přesně s pro ...

Překvapení pro ženu

Opravdu? Tak to jsem rád, dost jste mi pomohli, díky. Mrknu na to! :-) ...

Překvapení pro ženu

Ta Florea se teď nějak rozmohla, už jsem o tom v práci mockrát slyšel, když to ženský řešily. :-D Né ...

Překvapení pro ženu

Divej, drahé to určitě oproti konkurenci není když by jsi to porovnával a spolehlivý jsou určitě, ne ...

Poslední komentáře v blozích

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Svatební seznam stolujících štamgastů, spiťařů, schválen. Se stávající slavností, sousedi shromážděn ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

  ...

Poznávejme nebezpečí druhého světa 3

Špatné, špatné. Spisek sama spisuji? Strašná šichta, šlamastyka. Splatí se? Šamstr šlapal se špac ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 1 host.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design